Zkažené mládí

On the Doll

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2007, 102 min

Film, který mi hodně připomínal Zkurvenou noc. Tvůrci se zpočátku nechali unášet na vlnách bezstarostnosti a film měl oddychový letní průběh. Až závěr byl dynamický a svižný. Mě ze všeho nejvíc vadila kamera a střih. Hlavně kamera působila místy až dokumentárně, přičemž film byl vyprávěn zcela jinak. Navíc mi v některých ohledech vadil i scénář. Na druhou stranu je to film o lidech, kteří byli nějakým způsobem, nebo jsou, sexuálně poznamenaní. Ostatně, sex v různých podobách se prolíná celým filmem. Nebyl to vyloženě špatný film, svým pojetím spíše průměrný. Vzhledem k tomu, o čem snímek je mohl být i lepší. Myslím, že je asi na škodu, že byl film nízkorozpočtový.(15.11.2019)

Rozhodně neuvěřitelné překvapení. Nečekal jsem totálně nic ale dostal jsem nářez. Film který si nebere žádné servítky a i z hlavního hrdiny udělá hajzla nebo ho i zabije. Film vyprávý osudy několika lidí kteří se téměř neznají, mě přišel nejlepší osud znásilněné teenky učitelem. Film je celý prosicený sexuální tématikou a úchylnostech lidí. Navíc herecké výkony jsou prakticky bezchybné. Film je sice ze začátku trošku pomalejší ale zbytek filmu to směle vynahrazuje. A konec....Ten konec mě totálně poslal do kolen. Jak jsem říkal postavy se sice navzájem moc neznají ale na konci se ukáže že jedna malá náhoda(a kulka z pistole) dokáže všechny shromáždit. Trošku mi to připomýná film Zkurvená noc. Ale o něco drsnější. Pro mě rozhodně překvapení.(15.12.2014)