poster

20,000 Years in Sing Sing

Krimi / Drama

USA, 1932, 78 min

  • Martin741
    ***

    Preco to zase tie vystudovane filmove teoretiky. elitari tak brutalne nadhodnotili? To fakt nechapem, je to len nudna vazenska drama, ktoru nemala sancu zachranit ani skvela Bette Davis What ever Happened to bay jane, Marked Woman 1937/. Spencer Tracy ma dokonale nudil a bol zbytocny, dalej samoptny pribeh ma dokonale nudil,vatovo plane plky v strede filmu zas suverenne prevladali. Plus natocene v plnych kulisach aj na 30 . roky - to by som Curtizovi /Kasablanka 1942, Utok lehke Kavalerie 1936/ odporucal napozerat filmy takeho cecila B. DeMilla, ten vedel stvorit film v nadhernych kulisach, toto bola kulisova bieda a des -bes . 50 %(22.11.2017)

  • worm14
    *****

    Tenhle film by se dal zčásti považovat za gangsterský.Nechybí akce, napětí a ani vynikající konec. V hlavní roli je skvělí S. Tracy a tohle byla jedna z jeho prvních hlavních rolí. Film netrpí nešvary, které měli podobné filmy té doby, tj moralizování, nerealističnost, řemeslné odfláknutí... Nelze jinak, než doporučit. Vynikající film z vězeňského prostředí.(4.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace