Lucy Chadman (Shelley Long) sa udusila. Na 1. výročie jej smrti j u oživí jej bláznivá sestra Zelda (Judith Ivey). Lucy samozrejme, neverí, že bola, alebo že je mŕtva a myslí si, že je to len dobre premyslený podvod. No toto si myslí len do okamihu, kedy príde do bytu jej manžela a objaví ho (Corbin Bernsen) tam, ale aj s jej niekdajšou dobrou priateľkou, zlatokopkou, Kim (Sela Ward). Medzitým sa ale Lucy stane medicínskym fenoménom a začne randiť s jej sexi doktorom Kevonom (Gabriel Byrne). No to ale spôsobí, že žiarlivej Kim sa nepáči všetka tá pozornosť, ktorú všetci venujú Lucy, hlavne pozornosť, ktorú jej venuje jej bývalý manžel. Vymyslí si preto, že Lucy smrť predstierala, aby tak na seba upútala pozornosť. Lucy, spolu so Zeldou and Kiminým nevlastným synom spriadajú, ako donútitť Kim povedať pravdu a vrátiť tak Lucy späť do života normálnych. (oficiální text distributora)

JohnnyD

Ak sa po desiatich minútach filmu pozeráte na hodinky, niečo nie je v poriadku. Nemastné, neslané, nevtipné. To málo scén, ktoré malo byť vtipných sa opiera o "nešikovnosť" hlavnej predstaviteľky a bohužiaľ sú otrasne nakrútené, zahraté a zostrihané. To, že komédia nie je vtipná by sa ešte dalo odpustiť, ale to, že v soundtracku tejto komédie z osemdesiatych rokov nie je syntetizátor je ale neodpustiteľné. ()

RedDuck

Mám rád Cheers a tak jsem se rozhodl shlédnout i méně známou komedii s Shelley Long. No a nedopadlo to příliš dobře. Stačí si přečíst zdejší popis a už je celkem zbytečné se na film dívat, pokud tedy nechcete vidět samou esenci předvidatelnosti až do trapného závěru. Potenciální síla filmu je tak založená na strašné nešikovnosti hlavní hrdinky a přeslazené roztomilosti okolí, ale bohužel na mě to nefungovalo. ()