Polská svatba

Scénografie:

Kara Lindstrom

Kostýmy:

Donna Zakowska

Komentáře LordaFucka a penda tenhle film vystihují více než dobře, takže nějak takhle: Zajimavý fílm, ve kterém jsem sice pořádně nepochopil o čem je, Claire Danes vás však udrží u tohoto jinak nezajimavého filmu :) a to jsem nebyl ožralej.(20.3.2007)

Neobyčejně zajímavý snímeček, težko žánrově zařaditelný,ale s výborným Gabrielem Byrnem v hlavní roli. U filmu mě provázela spousta pocitů, bohužel ale od naprostého filmového blaha až po značně nepochopitelné pasáže a celkové, spíše nudnější podání. Kdyby autoři změnily pár podstatných filmových elementů, mohlo se jednat o opravdu dokonalou podívanou. Tahkle z toho však vzešel pouze silnější průměr.Jaká to škoda...(24.9.2002)

• Dale

Ako vždy skvelá Lena Olin, no film pôsobí až príliš obyčajne, dokonca až nudne.(4.8.2003)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $692,588Tržby Celosvetovo $-(28.1.2010)

Celkem "slepá" komedie s některýma světleýma momentama.Téměr po celou dobu sledování filmu mi byla věrnou přítelkyní nuda :)(4.8.2003)