Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americká tragikomedie vypráví příběh početné rodiny polských přistěhovalců, které s šarmem a neutuchající energií vládne krásná matka dospělých dětí Jadiza. Milující, hrdá a vášnivá žena porodila své první dítě v patnácti letech, ale její potomci jsou k ní připoutáni pomyslnou pupeční šňůrou i v dospělosti. Stejně tak jako své blízké, miluje Jadiza život a užívá jej plnými doušky. Rodina jí každý den připravuje plno zážitků. Nejstarší Ziggy zvládá zatím trochu těžko povinnosti novomanžela a tatínka, snacha Sofie by si ještě užívala mládí místo přebalování věčně křičícího dítěte. Mladičká Hala je sice zvyklá na toto emotivní a excentrické prostředí, ale zdaleka ještě nezná svět kolem sebe. Pomalu vylétá z pod ochranných křídel otce Bolka, který je zvláštní kombinací ušlápnutosti a furiantství. Přispěje k tomu i setkání s tmavookým mladíkem v policejní uniformě. Láska se v této rodině ale nevyvíjí obvyklým způsobem. Řídí se instinktem, citem a není v ní místo pro přetvářku. Vše lidské je zde svaté a žádný problém není neřešitelný. (Česká televize)

(více)

Recenze (9)

Tygrys 

všechny recenze uživatele

Komentáře LordaFucka a penda tenhle film vystihují více než dobře, takže nějak takhle: Zajimavý fílm, ve kterém jsem sice pořádně nepochopil o čem je, Claire Danes vás však udrží u tohoto jinak nezajimavého filmu :) a to jsem nebyl ožralej. ()

cross 

všechny recenze uživatele

Neobyčejně zajímavý snímeček, težko žánrově zařaditelný,ale s výborným Gabrielem Byrnem v hlavní roli. U filmu mě provázela spousta pocitů, bohužel ale od naprostého filmového blaha až po značně nepochopitelné pasáže a celkové, spíše nudnější podání. Kdyby autoři změnily pár podstatných filmových elementů, mohlo se jednat o opravdu dokonalou podívanou. Tahkle z toho však vzešel pouze silnější průměr.Jaká to škoda... ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama