Je docela zajímavé, jak se vzpomínky na tento seriál shodují s realitou. Mini série o sestřičkách žákyňkách už ve své době byla zajímavá díky Hudson Leick v jedné z hlavních rolích. Tehdy to byl vlastně jediný seriál dostupný v češtině s jakýmkoli výrazným hercem, který ve stejné době prorazil v Xeně nebo Herkulovi.(10.11.2010)

Těžko hodnotit seriál, který je absolutně mimo můj vkus a podíval jsem se na něj pouze kvůli Hudson Leick. Seriály typu Dallas nebo Melrose Place nemám rád a nebyl bych schopen se na ně dívat. Tenhle seriál byl v pohodě. Hlavně díky tomu, že má pouze 9 dílů po 43 minutách, takže není čas na zbytečné tlachání a díly docela odsýpají. Hudson měla takovou roztomile protivnou (i když kladnou) roli, takže co víc si přát. A aby mě potěšila ještě víc, tak se jí v posledním díle dokonce podařilo někoho zabít. Ale víc prozrazovat nebudu.(16.8.2011)