Tašunga

Sergio Donati

Bruno de Keyzer

John Scott

• Tom Hardy

Tomuhle filmy chybí cokoli, co by udrželo divákovu pozornost po celých devadestát minut. Naprosto nic nezachytí vaši pozornost, namísto aby si vás jednotlivé části děje předávaly jak štafetový kolík, člověku se film mrtvolně povesí na záda a on se s ním musí těžce doplazit až do konce. Škoda, duo Caan/ Lambert slibovalo památnější střet...(11.9.2002)

Lambert a Caan jsou důstojnými protivníky.(8.7.2015)

• AGAMENON

Bohužel je poznat, že tento film mají na svědomí evropané, dobří herci a výborná hudba to již nezachrání.(18.3.2003)

Srdcovka. Dobrodružný western, kde sú v hlavnej úlohe Lambert a moje obľubené NOŽE. Inak obyčajná "indiánka" o zlatokopoch a jednom miešancovi...(2.5.2006)

Jediny film Nylsa Gaupa, ktory som videl. Tematika zlatej horucky rokov 1896 - 1899 je vyborna, zasnezena priroda na urovni a pribeh zaujme. 60 %(23.8.2016)

Ambiciozní western, který se ve finále bohužel stal westernem pouze průměrným. Nejzajímavější tak na něm zůstává, že byl Caan jako host na Lambertově svatbě. No to ale není příliš mnoho.(25.11.2008)

Aljašský eurowestern, ktorému síce nechýba dávka napätia, ale spracovanie je iba priemerné. Malým mínusom je výber hercov - Caan sa na záporákov vôbec nehodí, Lambert sa hodí fakt iba na niektoré role, táto to celkom nebola. Tak aspoň mierne poteší pôvabná McCormack. Príbeh a atmosféra stoja za pozretie, ale ako vravím, spracovanie je iba priemer - diery v scenári, dosť nelogizmov, niektoré scény odfušované. Škoda, pretože zápletka jedného proti celej bance v zasneženom prostredí mala potenciál. Hodnotenie: 55%(27.1.2014)

• Gardenboy

Ešte stále mám v pamäti obrovské sklamanie z tohoto filmu (no jasné - požičal som si ho preto, lebo všetky ostatné kvalitné filmy v tom čase boli požičané :D ).(6.12.2008)

• Pythonator

Evropský film se vším všudy včetně nudy. Jedna hvězdička pro Catherine McCormack.(29.1.2014)

Rozbilo se mi dvd a tak jsem se vrátil k osvědčeným vhskám a udělal jsem dobře že jsem si znovu pustil Tashungu jeden z nejlepších filmů z Lambertem díky Christophere!(16.3.2010)