Labyrint mysli (studentský film)

Krátkometrážní / Experimentální

Česko, 2010, 5 min

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (6)

• swamp

Někdo by mohl mít výtku - "ale vždyť je to cvičení I. ročníku VOŠ, nebuďte tak kritičtí". Ale no tak.. když už jednou člověk chce dělat filmařinu, musí to mít v sobě.. tady to není zmáknuté ani technicky, ani scenáristicky. A to režisér není žádný osmnáctiletý mlaďoch v prváku.(12.6.2011)

• Stanislaus

Tak takhle si asi mnozí z nás představují, že to vypadá v naší hlavě, když se zdrogujeme. Sám nemůžu posoudit, protože naštěstí drogy neberu, a nejsem ani žádný psycholog.(9.6.2011)

• Ozo

Tohle IMHO točil člověk, který v životě drogy nebral. Naprostá slátanina.(11.6.2011)

• Janko666

Co tím chtěl básník říci? hm... Mno, nepřítomnost jasné pointy (o kterou by v takových věcech mělo jít) stranou. Nevím, jak je na tom autor se svými drogovými zkušenostmi, ale tohle mi přišlo jen jako jedna opilá slečna. Ale já dycky říkám: "Lidi, tvořte!" Zdeňku, nenech se odradit!!!(9.6.2011)

• sedlo03

Chce to trochu vyzrát, než se bude pouštět do takovýchto filozofických děl, ještě k tomu beze slov.(9.6.2011)

• A.MacGyver

Dílo mě ničím nenadchlo asi proto, že jsem nikdy zdrogovaný nebyl(9.6.2011)