Sensei no odžikan: Doki doki school hours (TV seriál)

• japonský

せんせいのお時間 DOKI DOKI SCHOOL HOURS

• japonský

Sensei no o-jikan: Doki doki school hours

Doki Doki School Hours

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2004, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Jedná se o moje druhé setkání s anime, proto upustím od hodnocení seriálu z hlediska všeho, co může anime znalec posoudit, a vezmu to jednoduše z pohledu diváka. Hlavní postavou je učitelka - Mika-sensei a její studenti, a každý má nějakou humornou vlastnost, včetně Miky-sensei, která je menší než všichni její studenti, ještě žije s rodiči a má zálibu ve všem sladkém. Dále tu nalezneme dívku atletické postavy, rozplívající se nad učitelčinou roztomilostí, šíleného kreslíře mangy, přihlouplého blonďáka, chlapce, kterému se spustí krev z nosu pokaždé, kdy začne snít o předchozím zmíněném, jiného, co si rád obléká dívčí šaty, atd. Na těchto základech se pak staví v nejrůznějších situacích jednotlivých epizod. A ono to funguje, je to sranda; alespoň z počátku. Po pár dílech můžou opakující se vtipy ztratit sílu. Pro hledače oddychové zábavy však ideální!(4.4.2008)