poster

Ozbrojená odpověď

 • český

  Kruté zúčtování

 • anglický

  Armed Response

 • slovenský

  Kruté zúčtovanie

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1986, 83 min

 • SeBig
  ***

  Nejvíc cool věc na filmu je asi to obsazení staré badass školy. Hudba a atmosféra doplňuje docela fajn 80s revenge béčkovou atmošku. I když akce trochu slabší ke konci se nějakej ten dobrej zvrat a podpultova emštýra za barem najde a teď už jen vykosit drsnej bordel. Dobrej oldschool videobečkovej akcnak.(26.9.2018)

 • Fenk
  **

  Hromada zbraní, známé Bé tváře a stejně to nestačí. Přece jen sem očekával od kung-pao legendy trochu větší bitky a ne jen pár facek jak ze Slunce, seno... Malinové nominace ve většině kategoriích by nebyly žádným překvapením (představitelka blonďaté dračice pro ni doslova exceluje) a ano, ta striptérka je přesně ta „herečka“.(16.1.2014)

 • hrona
  **

  Docela mě mrzí,že v době,když byl tento film in, jsem tento produkt neznal, ani neměl ve své videotéce,jelikož do schématu mojích oblíbených akčních filmů by se hodil dokonale. Blboučký příběh, akce příšerná, dialogy přímo na špici intelektu, k tomu podkres vynikající synthmusic 80 let a v tomto případě i hodně silné obsazení. Přes toto všechno z toho dýchá právě atmosféra této doby - Beta videí,prvních videopřehrávačů,německého dabingu a rychlopřekladače v podobě jednoho unaveného týpka. Takže nehaním, pro pamětníky to utčitě své kouzlo má.(11.1.2014)

 • matestlust
  **

  Osmdesátková toaletní jednohubka od mistra braků F.Raye. Plno známých tváří, ale, jak to u Raye bývá zvykem, z maxima vždy vytěží minimum a ačkoliv je tenhle kousek jeho téměř nejlepší počin i tak se jedna o hovadinu, ve který je vše spíš k smíchu a každá scéna je natočena tak, jak by přesně být neměla. Kdo má tyhle, téměř, céčkový bijáky rád, u tohohle si příjemně odpočine. Jinak to ale vesměs vůbec nestojí za zmínku. 1,5* za výběr mých oblíbených ksichtů té doby ( Mako, Berrymen, Carradine, L.V.Cleef ).(16.10.2018)

 • choze
  *

  Slibný název, VHS cover i vpravdě skvostné obsazení, kde se jako třešnička na dortu skví zrůdný Michael "Hills Have Eyes" Berrymen jako Makův poskok drtící v rukou čínské sušenky štěstí a ultimate big blond-haired animal Laurene Landon (PŘIPOUTEJTE SE PROSÍM 2, MANIAC COP, AMERIKA 3000). Bohužel na režisérské sesli chrápe céčkařský gigant Fred Olen Ray, takže za chvíli budete nad triviálním scénářem s nezajímavě a diletantsky natočenými akčními scénami jako v priorovkách či sidarisovkách (zdlouhavé statické přestřelky, při kterých nikdo dlouho nemůže nikoho trefit) chrnět taky. Je víc než smutné vidět herce jako David Carradine nebo Lee Van Cleef paběrkovat u videošrotařů Raye a Priora.(30.4.2007)