Divoká jízda

The Oh In Ohio

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2006, 88 min

Téma ženského orgazmu a neschopnosti dosáhnout ho je jenom zastírací. Tenhle mírně zábavný snímek se zaobírá spíše láskou a potřebou uvolněnosti ve vztazích. ___ Mladí, atraktivní manželé mají zdánlivě všechno, co si můžou přát. Jenom kdyby manželka mohla mít orgazmus.... Postupně ale vysvítá, že o to tu nejde. Manželství je prázdné, muž rezignoval, nejspíš závidí své ženě lépe hodnocenou práci, soustředí se jen na to, jak ji fyzicky uspokojit a úplně zapomíná na to, že má hlavně psychické potřeby, které on ani v nejmenším nevnímá. Sebestředný postoj - chce dokázat sobě, že je pravý chlap, žena je pro něj jen potvrzením jeho chlapáctví. ___ To legrační obchodník s bazény umí vyprahlou ženu rozesmát a navodit takovou atmosféru bezstarostnosti a sebejistoty, že - voilá - ona konečně zažije cinkání zvonečků a divokou jízdu se šťastným koncem. ____ Protože s vibrátorem, i když je účinný, tomu chybí správné souznění. ____ Jako by si při castingu vzpomněli na jinak zapomenutelný starší snímek Stát se opicí, kde Danny DeVito usiluje o vysokou, krásnou a bohatou ženu, od čehož ho jeho známý odrazuje s tím, že u takové nemá nejmenší šanci. A Danny DeVito odpoví: "Proč myslíš, že nemám? Každá má radši ošklivého býka než krásného vola." /15. 10. 14./(15.10.2014)

• Haymar

Když u filmu usíná divák, je to na pováženou! Ale když během natáčení usíná i kameraman s režisérem, pak je něco hodně špatně! Navíc ustřední dvojka Posey/Rudd se hodně nepovedla a ty věčný sexistický narážky nebyly vtipný, ale trapný!... Jedna * - za DeVita, Heather Graham a nečkaně povedenou komediální postavu Keith Davida!(24.3.2009)

• UncleG

Další, čili ikstý, klon Sexu ve městě, tentokrát s nálepkou "made in Vidlákov" . Opět jedna romantická komedie pro ženy o hledání toho "pravého" nadsamce, nekonečném cancání o orgasmu a další takové té hollywoodské sexuální otrevřenosti, která se sice hezky poslouchá, ale s realitou to má společného leda starou prdlačku - Nu, zkátka typický představitel konkrétní odnože současné popkulturní tvorby, které naprosto neholduju, nerozumím a nevyhledávám. Jediné, co jsem si z tohohle výtoku odnesl je, že Parker Posey je výborná a přirozená herečka. Víc kvalit jsem v "Divoké Pizdě" bohužel nenašel.(4.9.2010)

Priscilla Chase (Parker Posey) vyzerá ako úspešná žena. Má výborné zamestnanie, nádherný dom, skvelého manžela (Paul Rudd). Až na jej sexuálny život, kde ju vzrušenie opustí vždy iba kúsok pred vyvrcholením... Zábavná komédia s primeranou dávkou inteligentného humoru v symbióze so situačnou komikou. 3,5*(29.11.2006)

• Yardie

Divoké to nebylo! A jízda už vůbec ne! Nápad to nemusel být špatný, ale to zpracování je opravdu katastrofální!!!! Nuda! Vtipné momenty nebyly a alespoň úsměvné byly asi 2. Viděl jsem jen 3/4 filmu, pak jsem to vzdal. 1* dávám za geniálního zkrachovalce P. Rudd (škoda, že se toho více nevyužilo) a 1 * za to, že jsem viděl i horší paskvily. Takže 2* jsou optimální. Myslím, že promthaný potenciál a kdyby se více snažilo, mohla to být slušná komedie. Takto to bylo jen - ani nevím co. Howgh!(24.3.2009)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Ohio ve městě Cleveland a ve státě Kalifornia ve městech Whittier a Los Angeles. (Terva)