poster

Divoká jízda

 • USA

  The Oh In Ohio

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  ***

  Téma ženského orgazmu a neschopnosti dosáhnout ho je jenom zastírací. Tenhle mírně zábavný snímek se zaobírá spíše láskou a potřebou uvolněnosti ve vztazích. ___ Mladí, atraktivní manželé mají zdánlivě všechno, co si můžou přát. Jenom kdyby manželka mohla mít orgazmus.... Postupně ale vysvítá, že o to tu nejde. Manželství je prázdné, muž rezignoval, nejspíš závidí své ženě lépe hodnocenou práci, soustředí se jen na to, jak ji fyzicky uspokojit a úplně zapomíná na to, že má hlavně psychické potřeby, které on ani v nejmenším nevnímá. Sebestředný postoj - chce dokázat sobě, že je pravý chlap, žena je pro něj jen potvrzením jeho chlapáctví. ___ To legrační obchodník s bazény umí vyprahlou ženu rozesmát a navodit takovou atmosféru bezstarostnosti a sebejistoty, že - voilá - ona konečně zažije cinkání zvonečků a divokou jízdu se šťastným koncem. ____ Protože s vibrátorem, i když je účinný, tomu chybí správné souznění. ____ Jako by si při castingu vzpomněli na jinak zapomenutelný starší snímek Stát se opicí, kde Danny DeVito usiluje o vysokou, krásnou a bohatou ženu, od čehož ho jeho známý odrazuje s tím, že u takové nemá nejmenší šanci. A Danny DeVito odpoví: "Proč myslíš, že nemám? Každá má radši ošklivého býka než krásného vola." /15. 10. 14./(15.10.2014)

 • blackJag
  ***

  Proto, aby film bodoval na plné koule, chyběla odvaha, i tak jde ale o nestandardně rozehraný úsměvný film s prvky dramatu. Je pravdou, že snaha o to být jiný, přitom znovu vypovídat o vztazích, zůstala někde na půli cesty v obou směrech a to se potom rozumí, že místo toho aby nastal jakýsi zvláštní soulad, je výsledek dost často "jen" zvláštní. Když ale k filmu nepřistoupíte jako k prvoplánově vedené bžundě (o což se ostatně český distributor okatě snaží), je možné, že nebudete úplně otrávení. II Scénář: Sarah Birdová, Billy Kent, Adam Wierzbianski. Hudba: Bruno Coon. 60%(24.3.2009)

 • UncleG
  *

  Další, čili ikstý, klon Sexu ve městě, tentokrát s nálepkou "made in Vidlákov" . Opět jedna romantická komedie pro ženy o hledání toho "pravého" nadsamce, nekonečném cancání o orgasmu a další takové té hollywoodské sexuální otrevřenosti, která se sice hezky poslouchá, ale s realitou to má společného leda starou prdlačku - Nu, zkátka typický představitel konkrétní odnože současné popkulturní tvorby, které naprosto neholduju, nerozumím a nevyhledávám. Jediné, co jsem si z tohohle výtoku odnesl je, že Parker Posey je výborná a přirozená herečka. Víc kvalit jsem v "Divoké Pizdě" bohužel nenašel.(4.9.2010)

 • Andreiko
  ***

  Priscilla Chase (Parker Posey) vyzerá ako úspešná žena. Má výborné zamestnanie, nádherný dom, skvelého manžela (Paul Rudd). Až na jej sexuálny život, kde ju vzrušenie opustí vždy iba kúsok pred vyvrcholením... Zábavná komédia s primeranou dávkou inteligentného humoru v symbióze so situačnou komikou. 3,5*(29.11.2006)

 • Smok
  **

  Bohužiaľ žiadna divoká jazda sa nekonala, skôr sa jednalo o komédiu bez štipky avizovaného šteklivého napätia. Tým, že sa budú sto krát za hodinu opakovať slová ako orgazmus, masturbácia, vibrátor sa erotický náboj nevytvorí, ale skôr divák znudí a to sa nepovažujem za nijakého konzervatívca, ale čo je moc je moc. Humor tiež nič moc, Mischa mohla ukázať aj viac - ostatne veď neukázala nič, tak hádam si tie scény v bazénoch užil aspoň Danny DeVito.(2.7.2010)

 • Paul Rudd

 • - Natáčení probíhalo v americkém státě Ohio ve městě Cleveland a ve státě Kalifornia ve městech Whittier a Los Angeles. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace