Princezna ledu

Ľadová princezná

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

USA / Kanada, 2005, 95 min

• Gilmour93

Ledové ostří 7? Sbírat poznatky o fyzice nebo plyšáky z ledové plochy? Uspokojit matku nebo sebe (citově)? Harvard nebo Trojitý lutz? A nebo obojí s bonusem okatého rolbaře, co přijede svoji princezně vyžehlit kluziště až před dům - samozřejmě nepřipoután a bez SPZ? Jestli máte zájem tyto otázky řešit, dotankujte si k mému hodnocení klidně plnou nádrž - pokud ne, sledování Ice Princess je pro vás stejně marné jako bruslení na Máchově jezeře. V červenci..(30.12.2011)

Nic dechberoucího jsem od filmu neočekávala. Holčina, která spíše rozumí fyzice a ve svém volnu si jen tak bruslí na zamrzlém rybníku, se stane sportovkyní, ke který stačí jediný kurz, aby všechny strčila do kapsy, jak jí to skvěle jde. I ten přirozený talent má něco do sebe, ale tohle byl tak strašně rychlý vzestup. No čeká jí tvrdá práce a dřina.(29.12.2011)

klasická komerční srágora, slabší jak Deník princezny a hlavně ještě pro mladší divačky, samozřejmě dojímavá až na půdu, jak jinak, když je o splněném snu malý holky, ale mě přesto (nebo právě proto) dost bavila. Víc jak nic moc herečka v hlavní roli (Trachtenberg) se mi líbila vždy úžasná Hayden Panettiere v roli kamarádky.(29.9.2005)

Mimoradne pekne zpracovana "pohadka" o ceste za svym snem a uspechem. Michelle je talentovana a je skoda ze podobnych filmu s ni neni tolik jako napriklad s Hilary Duff. Velke stesti bylo pro produkci najit tak talentovanou herecku, ktera zaroven dokaze bruslit na spickove urovni. Nemohu jinak nez dat 5 hvezdicek.(7.7.2008)

• mikalana

Spojením fyziky a krasobruslení došlo k zajímavému kontrastu v charakteru postavy a jejích touhách. Bohužel jsem herečce neuvěřila lásku k ani jednomu předmětu a konec potom vůbec ne. Vzdát se stipendia na prestižní škole je dojemné, nicméně to postrádá pravdivost. Dalo by se třeba studovat a u toho krasobruslit - v amerických filmech studenti hrají fotbal a zvládají to. Herečka se dobře předvedla v roli malé špiónky, nicméně po zklamání zvaném Eurotrip dokázala okouzlit hezkou tvářičkou, nikoli hereckým uměním. Zajímavě ale vypadala její zrzavá konkurentka na ledě. Hvězdičku dávám alespoň za to, že nevyhrála závod v krasobruslení, ve kterém spadla.(24.8.2007)

• - Za Michelle Trachtenberg zaskakovali 4 krasokorčuliarky. (corona)

• - Michelle Trachtenberg (Casey Carlyle) nikdy predtým nestála na korčuliach. Kvôli filmu sa 10 mesiacov učila profesionálne korčuľovať. (misterz)

• - Krasokorčuliarka, ktorú Casey sleduje v TV na začiatku filmu, je trojnásobná svetová šampiónka Sasha Cohen. (corona)