Reklama

Reklama

Phil Weston je průměrný chlap, který se celý život musí potýkat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Už od dětství ho otec neustále zesměšňuje a ponižuje. Phil také zklamal otcovo očekávání, protože se nestal sportovní hvězdou. Když Phil dospěl, chtěl otci představit svou nastávající ženu, on ho opět předběhl a oznámil mu, že se bude ženit. Tentýž den, kdy se Philovi narodil syn Sam, se jeho otci narodil také chlapec, kterému dal jméno Bucky. Setkání synů na fotbalovém hřišti zažehne jejich dlouholetý spor, který se rozhoří naplno. Phil se rozhodne, že začne trénovat družstvo malých chlapců. Sice jsou v tabulce poslední, jeho cílem je dovést tým do finále a porazit svěřence jeho otce. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (71)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Cekal sem takovou tu klasickou rodinnou americkou komedii se spoustou deticek a hromadou klise a traparen a nakonec me to mile prekvapilo. Celej film stoji a pada s Willem Ferrellem, kterej tady predvede svuj tradicni sortiment, takze nechybi hysterickej rev, behani bez tricka, ruzny sileny grimasy, zpivani a podobne, jenze nekdy po hodine filmu naprosto totalne zesili, zacne se vsem posmivat, vsechno rozkopavat a je naprosto giganticky brutalni, ze sem ho tak silenyho snad jeste nevidel. Co se tyce deticek, tak s podivem nejsou vubec otravny a film je skoro po celou dobu prijemnej, sviznej a vtipnej. Akorat na zaver musela bejt povinna udobrovacka a totalni happyend. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jsem velkým fanouškem fotbalu a Ferrellových šílených exhibic, ale jejich propojení mi žádný velký zážitek nepřineslo. Fotbal nestál za nic a Ferrell už šílel mnohem zábavněji. Nicméně soutěžení táty Phila s dědou Buckem bylo vynikající. Pobavilo mne úvodní rozestavení, při kterém měli děda i táta přibližně stejně staré manželky, i když děda měl hezčí, jejich synové spatřili světlo světa stejný den, děda měl samozřejmě silnějšího, oba dělali stejnou práci a děda byl rovněž úspěšnějším prodejcem. Jenže soutěživý a kafem nafetovaný Phil se pustil do trénování nejslabšího týmu soutěže, který měl na soupisce pojídače žížal i vietnamského trpaslíka a rozhodl se porazit dědu. K Philovu dobru musím uznat, že své hráče fotbal hrát nenaučil, ale při rozboru v elektronické tužce jsem zjistil, že těch neproměněných šancí na vtip bylo příliš mnoho na to, aby mě to nemrzelo. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Will když se do toho dá, tak je pak opravdu k nezastavení a je úplně jedno v jaké blbosti zrovna hraje. Tady to zkusil jako fotbalový trenér, který se stane závislým na kávě. Jinak ovšem film trpí zoufalým nedostatkem směšných scén. Památná je snad jen ta, kdy Ferrell shodí malé dítě a pak zapírá. -"Tys toho kluka srazil k zemi?" -"Spadl sám!" ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Will "Mourinho" Ferrell Raising.. Spíše civilnější výkon od komika se zvláštní obsesí v podobě vystavování svého do půl pasu svlečeného, ne zrovna dvakrát vysportovaného těla s ochlupením jezevce po zimním spánku a proti němu jeho věčně kritický otec R.Duvall, jenž vyměnil ranní vůni napalmu za tu čerstvě posekaného zeleného pažitu. Komedie držící se zavedených klišé, kterou pokud doma standardně používáte výroky typu "sráči", nebo "zlámejte jim klíční kosti" můžete klidně považovat i za rodinnou. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Klasická americká komedie, aneb všechno nakonec dobře dopadne a všichni se máme moc rádi. Vše je zasazené na zelený pažit, což se mi líbí. Will Ferrell nám ukázal, že se umí neskutečně rozjet a udával šílené tempo celého filmu, který celou dobu míří k předurčenému happyendu. Děti nejrůznějšího vzhledu a charakteru tomu dodali patřičnou jiskru. Mně se to celkem líbilo. * * * ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Dieťa na začiatku filmu, ktoré má predstavovať mladého Willa Ferrella, je v skutočnosti dievčatko. (ladko)
  • Ve scéně, kdy Phil Weston (Will Ferrell) svolává svůj tým po sázce se svým otcem, přibíhá brankář, který si sedá. Poté následuje záběr na Phil a poté opět na brankáře, který si opět sedá. (MajkVazovsky)
  • Během natáčení se herci Willu Ferrellovi narodil syn Magnus. Will se později nechal slyšet, že je tento film jeho vůbec nejoblíbenějším, ve kterém hraje, právě proto, že ho má spojený s narozením prvního dítěte. (ArsenalEagle)

Reklama

Reklama