Reklama

Reklama

Phil Weston je průměrný chlap, který se celý život musí potýkat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Už od dětství ho otec neustále zesměšňuje a ponižuje. Phil také zklamal otcovo očekávání, protože se nestal sportovní hvězdou. Když Phil dospěl, chtěl otci představit svou nastávající ženu, on ho opět předběhl a oznámil mu, že se bude ženit. Tentýž den, kdy se Philovi narodil syn Sam, se jeho otci narodil také chlapec, kterému dal jméno Bucky. Setkání synů na fotbalovém hřišti zažehne jejich dlouholetý spor, který se rozhoří naplno. Phil se rozhodne, že začne trénovat družstvo malých chlapců. Sice jsou v tabulce poslední, jeho cílem je dovést tým do finále a porazit svěřence jeho otce. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (75)

dalziel 

všechny recenze uživatele

Neviem ľudia, čo by ste chceli.Suprová komédia plná skvelých gagov.Detské futbalové družstvo na brigade na bitúnku sa len tak nevidí.Snáď prvá zábavná úloha Roberta Duvalla.WiIl drží laťku humoru vysoko počas celého filmu.Žiadny fekál, žiadne genitálie.Ozaj rodinná komedia.Willove kofeinové záchvaty nemajú chybu... ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Celkom zábavná športová komédia s deťmi. Veľmi milý film, ktorý mi veľmi pripomenul ako dospelý vedia svoje potreby presadzovať cez deti a tým im znechucovať to, na čom by sa mali zabávať. Myslím, že občasné preháňanie bolo na mieste, pamätám si ako súťažne brali našu hru, keď som hrával ako dieťa futbal skoro všetci dospelý a to nielen rodičia, fanúšikovia, ale ja tréneri. Samozrejme je to infantilný, miestami tupý film, najmä pri tom stvárňovaní detí, ale je fajn. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Klasická americká komedie, aneb všechno nakonec dobře dopadne a všichni se máme moc rádi. Vše je zasazené na zelený pažit, což se mi líbí. Will Ferrell nám ukázal, že se umí neskutečně rozjet a udával šílené tempo celého filmu, který celou dobu míří k předurčenému happyendu. Děti nejrůznějšího vzhledu a charakteru tomu dodali patřičnou jiskru. Mně se to celkem líbilo. * * * ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Cekal sem takovou tu klasickou rodinnou americkou komedii se spoustou deticek a hromadou klise a traparen a nakonec me to mile prekvapilo. Celej film stoji a pada s Willem Ferrellem, kterej tady predvede svuj tradicni sortiment, takze nechybi hysterickej rev, behani bez tricka, ruzny sileny grimasy, zpivani a podobne, jenze nekdy po hodine filmu naprosto totalne zesili, zacne se vsem posmivat, vsechno rozkopavat a je naprosto giganticky brutalni, ze sem ho tak silenyho snad jeste nevidel. Co se tyce deticek, tak s podivem nejsou vubec otravny a film je skoro po celou dobu prijemnej, sviznej a vtipnej. Akorat na zaver musela bejt povinna udobrovacka a totalni happyend. ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Kolik můžu dát hvězd, když je v hlavní roli trenér Phil ?! Možná to má hluchá místa, ale Will Ferrell opět ukázal, že je mistrem sebeparodie, a servíruje nám komedii tentokrát o fotbale (soccer), o jeho souboji proti svému otci a taky o jeho malých svěřencích, kteří NEumí hrát... Nejlepší byl ale stejně hned úvod, kde se pokouší o atletiku :-) ...90% (film je zde značně podhodnocen, fakt je to sranda) ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Dieťa, ktoré napadne Willa Ferrella počas posledného zápasu, má na drese meno Apatow. Takto sa volá Judd Apatow, výkonný producent filmu a Ferrellov častý spolupracovník. (ladko)
  • Během natáčení se herci Willu Ferrellovi narodil syn Magnus. Will se později nechal slyšet, že je tento film jeho vůbec nejoblíbenějším, ve kterém hraje, právě proto, že ho má spojený s narozením prvního dítěte. (ArsenalEagle)
  • Ve scéně, kdy Phil Weston (Will Ferrell) svolává svůj tým po sázce se svým otcem, přibíhá brankář, který si sedá. Poté následuje záběr na Phil a poté opět na brankáře, který si opět sedá. (MajkVazovsky)

Reklama

Reklama