Dárek z lásky

Darček z lásky

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2004, 93 min

• heyda

Kvalitní herci vždy nemusí dělat kvalitní film. Ve filmu máme několik linií, které se více či méně proplétají a každá z nich je tak naprosto absurdní, že nechápu, jak vůbec někoho mohlo napadnout, že to lidi budou milovat. Přišlo mi to fakt za hranicí fantazy a navíc bez špetky Vánoční atmosféry. Podobně jak byla zoufalá Susan Sarandon, asi tak jsem si zoufal já nad tím, že si vůbec někdo troufnul najmout takové herecké kapacity do tak prazvláštního filmu. 45%(25.12.2014)

Dobre, ze som predtym nepozeral hodnotenie pretoze by som sa tomuto filmu asi vyhol. Ale po pozreti si myslim, ze som urobil dobre. Bol to naozaj pekny film a boli tam velmi pekne momenty kde si kazdy daco uvedomil. Ak sa ludia lepsie pozru tak zistia, ze taketo veci sa deju aj okolo nich....naozaj pekny film(5.10.2007)

Neviem preco na tento film nadavaju. Nema to byt film s ohromnym dejom alebo strhujucimi scenami... Je to film o Vianociach, ktory nieje mozno taky plny radosti a stastia ako kazdy druhy. Na druhu stranu nie je ani priis depresivny, rozprava o ludoch ktori nemaju idealny stedry den, nekocni sice ziadnym typickym americkym happy endom, ale konci pekne. Je to zaujimavy snimok, ktory podla mna splnil svoj ucel. Dobre herecke osadenie,skvele vykony, ziaden siahodlhy zamotany pribeh.(15.1.2016)

• hellstruck

První dojem byl více než dobrý, s citovým vydíráním u filmů nikterak problém nemám, pokud to není až příliš samoúčelové. Noel je zajímavý film o lidech, které spojuje samota a smutek. Příběhy nebyly tak špatné, ale samotné vyvrcholení se mi zdálo krapet přehnané a především natahované. Takže nakonec si asi nebudu pamatovat smutnou Susan Sarandon a její dojemné vylíčení toho, proč nemá ráda Vánoce, ale spíš tu nekonečnou nudu, ve kterou se to obrátilo.(25.12.2012)

Moc pěkný romantický vánoční film. Jednotlivé příběhy jsou hezky propojené, někdy jsou smutné, někdy dojemné - např. ten jeden příběh o malém vánočním zázraku. Herecké obsazení tady je opravdu hvězdné a naštěstí nezklamalo. A vzkaz pro šťouraly, kteří to musí za každou cenu srovnávat s Láskou nebeskou - tamto byla komedie, tohle je drama.(27.1.2009)

• - Po uvedení v kině byla vydána na 48 hodin zkušební verze DVD. (HappySmile)