poster

Rodinné hříchy (TV film)

 • USA

  Family Sins

 • Slovensko

  Rodinné hriechy

 • Slovensko

  Rodinný teror

Drama

USA / Kanada, 2004, 93 min

 • blackrain
  ****

  To byl ale dementní zvyk dávat k dárkům účtenky a ukazovat obdarovanému kolik dárek pro něho stál. To ale nebyla jediná věc, nad kterou mi zůstal rozum stát. Byla jsem šokovaná tím, jakého kostlivce ve skříni může mít jedna úžasná rodinka, i když tohle byl mega pytel kostí. Jak jim to vůbec mohlo projít? Chtěla bych vidět Kirstie Alley hrát nějakou zákeřnou bestii. Ona to umí prodat v obličeji.(15.12.2016)

 • Ukrizku
  ***

  Sílu extrémního příběhu filmové zpracování kvalitativně spíš poškodilo. Po skončení byl dojem nula, ale měla jsem pocit, že mi sousedka přes plot vyprávěla něco otřesného o nějaké šílené rodině, která na první pohled vypadala charitativně. Ale mluvila nesouvisle, nedokázala popsat žádné oběti, ani pohnutky sociopatů. O soudním procesu se zmínila jen jakoby mimochodem, takže jsem jen v duchu litovala ty chudáky, ale soucítění se nedostavilo. Asi sousedka neumí vyprávět příběhy, nebo je to jen klepna bezcitná.(23.1.2018)

 • sona123
  ***

  Mísí se to ve mně - mám Kirstie obdivovat, že při svém nynějším vzezření vzala roli fakt odporné baby sociopatky (omlouvám se za ten výraz, ale slušnější by nebyl trefnější) - ta kila navíc oproti jejímu dřívějšímu looku jsou znát a tady navíc je docela za šmudlu....nebo ji zatratit, že na sebe nedbá a ještě si takto přidá touhle šílenou rolí? Ale to je vlastně jedno, protože herecky zde nemohla být lepší. Ani nevím, jestli to bylo podle skutečné události, doufám, že ne. Bylo to hrozné, bída na ještě větší bídu a chvílemi jsem měla co dělat se dodívat do konce. Film pro silné nátury.(7.7.2011)

 • Martanecek007
  ****

  Paní Kristie Alley mám v paměti zafixovanou jako sympatickou, mladou maminku ve filmech Kdopak do mluví. Je až k nevíře, jak dokáže zahrát i pořádnou svin*. Na film jsem narazila náhodou a hodnocení 63 % mě příliš nenadchlo, ale i tak jsem se rozhodla ho zhlédnout. Ani jsem si nečetla popis děje, prostě jsem se nechala překvapit a šla do tohoto filmu na vlastní nebezpečí. Hned ze začátku, když na mě "vyskočilo", že se jedná o děj inspirovaný skutečností, zpozorněla jsem a byla mi jasné, že film mě bude určitě zajímat. V následujících minutách jsem se letmo ztrácela ve vztazích v rodině, jejíž tajemství se postupně odhalovalo a já s otevřenými ústy hltala každou scénu, která ukazovala nepěkné "záliby" hlavních hrdinů. Asi tu nejde nefandit hrdince - dceři, která se se svou nevlastní matkou soudí a tudíž jsem velice ocenila šťastné zakončení.(18.3.2014)

 • Diamant
  *****

  NAČRTNUTIE OBSAHU: Navonok je to vzorná rodina, ktorá je mimoriadne aktívna v sociálnej sfére. V skutočnosti však ľudí vykorisťuje a zotročuje... KOMENTÁR: Základný príbeh vychádza zo skutočnosti. Film Vás vtiahne do deja a ani súdne pojednávania nebudú pre Vás nudné. Obetiam budete držať palce, aby zločinci dostali spravodlivý trest. Čo hádam najviac teší je fakt, že aj v našej dobe sa dá dovolať spravodlivosti. ODPORÚČANÁ PRÍSTUPNOSŤ: Od 15 rokov.(5.1.2009)

 • - Příběh je inspirován kriminálními činy Frances Burt. (jakubmoravec)