Dobrodružství Žraločáka a Lávovky

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2005, 93 min

• McMastamind

Navzdory všem předpokladům mi film nepřišel nijak tragický. Minimálně zajímavé grafické zpracování, omšelý, ale chytlavý příběh a slušný výkon dětských herců (což je neobvyklé) sice nepřekrývají špatné odvyprávění, nepřehlednou dějovou linii nebo trapné dialogy, ale celkově z filmu dělají spíše průměr.(6.11.2011)

• Lilloos

Začít se má něčím pozitivním, tak fajn...Prapůvodní myšlenka uskutečnění dětských snů je sice fajn, ale byla tu alespoň tisíckrát, takže za to se film žádného velkého plus nedočká. A teď k tomu negativnímu. Shrnula bych to slovem VŠECHNO. A jestli jsou ti dva věčně naštvaní hybridi hrdiny dnešních dětí, měla bych si taky vymyslet svojí žůžo-lábůžo planetu a urychleně tam zdrhnout.(26.9.2013)

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +snesitelní herci, slušné akční scény, i zajímavé technické zpracování -příběh, primitivní děj, záporák, zápletka/// Tak toto je težká vykrádačka. Především Nekonečného příběhu. Jen v modernějším, ale dějové mnohem horším provedení. Je zde poznat i režisérův rukopis a podobnost se Spy Kids. Prostě taťka točí filmy pro svoje děti. I s přivřením všech čtyř očí musím uznale pokynou, že tohl není film pro mě. Je to film pro děti. Jen mi tento film přišel o dost lepší než Spy Kids 3 (35%) a kupodivu nebylo to ani moc trapné. Dalo se to prostě zkouknout./// Celkem 52%///(23.2.2009)

• Asia_Power

Ještě než se stal nejvíce šukatelným vlkodlakem pro dívky od desíti do patnácti let stihl Taylor Lautner hrát...v tomhle. Jak to popsat...Mix Nekonečnýho příběhu, Spy kids a kolosální debility by to možná vystihoval, kdybych přidala několik sprostých slov, ale tentokrát na to jebu. Být mi pět rozhodně jdu o hvězdičku vejš, ale takhle zůstanu nohama na zemi a nenechám se strhnout nadšením dítěte ve mně (nejsem naprcaná, myslím svou dětskou duši). Jinak Roberte, drogy jsou super, ale ten matroš, co sis při psaní scénáře dával, musel bejt prošlej a nebo hodně řízlej. Příště pozor.(11.11.2016)

• Jeržik

Už dlouho, velmi dlouho jsem neměl tu smůlu, že by se mi do spárů dostala tak nehorázná blbost. Všechny tři Spykids považuji za ostudu Rodrigueze i celé kinematografie ale v porovnání s tímhle "klenotem" je Spy kids jedním z nejlepších filmů historie... Ano, celé je to relativní ale nedovedu si představit duševně zdravého a vyspělého člověka, kterému by se tohle líbilo... Ano, mluvím i o Rodriguezovi...(5.11.2005)