Reklama

Reklama

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky

  • USA The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D (více)
Trailer

Obsahy(1)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (125)

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Ještě než se stal nejvíce šukatelným vlkodlakem pro dívky od desíti do patnácti let stihl Taylor Lautner hrát...v tomhle. Jak to popsat...Mix Nekonečnýho příběhu, Spy kids a kolosální debility by to možná vystihoval, kdybych přidala několik sprostých slov, ale tentokrát na to jebu. Být mi pět rozhodně jdu o hvězdičku vejš, ale takhle zůstanu nohama na zemi a nenechám se strhnout nadšením dítěte ve mně (nejsem naprcaná, myslím svou dětskou duši). Jinak Roberte, drogy jsou super, ale ten matroš, co sis při psaní scénáře dával, musel bejt prošlej a nebo hodně řízlej. Příště pozor. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Pôvodne som mal po prvom zhliadnutí k tejto halucinnogénnej rozprávočke hodnotenie odpad. Keďže si z nejakého mne nevysvetliteľného dôvodu môj 5 ročný syn pýta opakované premietanie a z tohto skvostu a je ním vyslovene nadšený, tak nejakú hviezdu pridám. Dúfam len, že film nebude mať zhubný vplyv na ďalší zdravý vývoj jeho krehkej detskej psychiky, to by som Rodriguezovi neodpustil :) ()

Reklama

choze 

všechny recenze uživatele

Téměř kompletně počítačový, 3D barvitý výlev podvědomí Roberta Rodrigueze a jeho sedmiletého synka Racera, který lze zaškatulkovat jako SPY KIDS 4, bohužel pokračující v sestupné kvalitativní tendenci série, což se snaží maskovat 3D efektem. Zdůrazňuji, že všechny SPY KIDS se mi dost líbily a Rodriguezova živelnost mi sedí mnohem víc než ukázněný a atmosférický HARRY POTTER, na druhou stranu chaotik Rodriguez není dobrý vypravěč a místy nevyhnutelně nudí (to ale i kasicky dějově vystavěný HP). Navíc nevím zda je to umělecký záměr nebo je-li skutečně Rodriguez jako režisér roztěkaný jako malé dítě, ale neustále přeskakuje a nikde se nezastaví, což je kolikrát škoda. Např. mě dost nakrklo, že vymyslel pro Žraločáka stylový vodní skútr a pro Lávovku cool motorku, ale hned od nich utekl a vůbec je nevyužil. Filmu navíc podráží nohy nevyhnutelné srovnávání s ikonickým NEKONEČNÝM PŘÍBĚHEM, který ať už úmyslně nebo neúmyslně masivně vykrádá. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Když jsem jednoho nedělního rána přepínal programy, narazil jsem náhodou na DŽaL. Říkal jsem si, že se asi někdo pokouší kopírovat Spy Kids, tak jsem na chvíli setrval na onom kanálu...po nějakých patnácti minutách mi bylo jasné, že tuhle kopii někdo dost drsně nezvládl, pokud tedy nechtěl vyloženě něco co má rodičům dát hoďku a půl relativního klidu, zatímco dětičky s otevřenou pusou a vykulenýma očima zírají na obrazovku. Spy Kids byly zábavné a hravé, tohleto je jenom vizuální nářez, a to ještě jen pro někoho, kdo Spy Kids neviděl. Pohádky o kouzlech fantazie se i v současnosti natáčí daleko lepší, a k tomu ještě ten šok, když jsem zjistil, že tohleto spáchal sám Rodriguez...WTF?! Naštěstí to trauma bude lehce léčitelné, stačí nějaký lepší film. A těch mám doma velkou hromadu:P 20% a ani dva vysoce kvalitní skladatelé to nezmění. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +snesitelní herci, slušné akční scény, i zajímavé technické zpracování -příběh, primitivní děj, záporák, zápletka/// Tak toto je težká vykrádačka. Především Nekonečného příběhu. Jen v modernějším, ale dějové mnohem horším provedení. Je zde poznat i režisérův rukopis a podobnost se Spy Kids. Prostě taťka točí filmy pro svoje děti. I s přivřením všech čtyř očí musím uznale pokynou, že tohl není film pro mě. Je to film pro děti. Jen mi tento film přišel o dost lepší než Spy Kids 3 (35%) a kupodivu nebylo to ani moc trapné. Dalo se to prostě zkouknout./// Celkem 52%/// ()

Galerie (26)

Související novinky

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a…

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert…

Reklama

Reklama