Zlý večerníček (festivalový název)

Evil Toons

Animovaný / Komedie / Horor / Fantasy

USA, 1992, 90 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

Gary Graver

Chuck Cirino

Sračka která nenudí a sem tam i docela pobaví (zvlášť v kině s exkluziv dabingem), takže mám pro co jsem si šel. Je to dost lechtivý a natvrdlý, má to celkem sympatický neherečky na svlíkání, jeden dobrej zadek a jedny luxusní kozy, jednu hvězdnou tvář na hrůzostrašení, pár postaviček mezi to.. jen teda těch animáků jsem tam čekal víc a to mě jediný zklamalo.(5.3.2015)

• Bloody13

Většinou patřim k těm nenáročnejm, kterejm stačí nahý bábovky a pár trapnejch mordů, aby filmu přilepšili. Bohužel tentokrát budu hajzl. Hlavní lákadlo - totiž ta kreslená zrůdička - tu má pouhopouhý dvě usoplený scény, a to zkrátka beru jako podfuck. Přitom jako celek to nebyla špatná prdel. Wynorskiho oblíbený pornoherečky Míša s Monikou nám opět (a s grácií sobě vlastní) prezentujou to nejlepší z matičky Přírody, hrajou fakt srandovně, no a do toho všeho se sem přimotali David Karate-ne s Dickem Milerů, kterej tu má jednu fakt skvělou pasáž: borec takhle čumí na starej biják, v němž hraje sám za mlada a zahlásí něco ve štýlku "Jak to, že ten chlap ještě nedostal Oscara?" Takže asi tak.(19.12.2015)

Toľko nadhľadu, koľko sa v Evil Toons nachádza sa len tak nevidí. Takúto neviazanú zábavu, v ktorej sa miesi horor, komédia, nahotinky, mystéria a dokonca aj prelínanie sa reálnych záberov s animáciou, som potreboval. Hneď zo začiatku je jasno jasné, že to režíroval chlap a to ako inak prioritne pre mužské publikum. V scéne, kedy oživne zo stránok “evil dead” knihy tá nadržaná potvora, sa moja mimika zhodovala s jej mimikou. Valil som oči čo to dalo. Bolo na čo sa pozerať totiž, keďže hlavnými hrdinkami sú štyri fešné slečinky, vyslané do domu hrôzy ako personál, ktorý to tam má všetko vyčistiť a uviesť do uchádzajúceho stavu. Na čistiace práce moc času nemajú, pretože tajomná kniha a povoľná nálada im dá zabrať dostatočne. O tom, že to tej noci pre dievčatá nebude žiadna sranda, milo vypovedá úvodný dialóg medzi nimi a Mr. Hinchlowom (chlapík zo susedstva, ktorý má telefón) :-). Podmanivo sladkým a čisto neviazaným prístupom Evil Toons len prekypuje a práve tým si ma aj získal. Viac takýchto komédii prosím.(20.12.2008)

[FOD 2015] Slibuju, že už se nikdy nebudu dívat na Studio Kamarád, vážně! Zlej večerníček je natvrdlej tím správným zábavným způsobem. Nebo aspoň já se u filmu tlemil jak debil. I když ono se tomu se simultánním překladem Samanthy Bifidus vlastně nedalo ubránit. Jen je škoda, že animovaný monstrum si ve filmu skoro nezahrálo.(6.3.2015)

Kozy tady, kozy tam, všude kam se podívám. Poťouchle zlobivé. A démona jsem v tichosti oplakal. [1. Kladenský festiválek](20.3.2016)

• Ten Druhy

Prevažne lacné vtipy inscenované animovanými postavičkami a pornoherečkami, ktoré sú hlavnou atrakciou. Film z marazmu občas vytrháva David Carradine aj zaujímavá persifláž hororov z 80. rokov. O štvrtej nad ránom, keď už nie je čo pozerať, je Evil Toons tá správna voľba. Priznám sa, že ma zatiaľ žiadne stretnutie s tvorbou Freda Olena Raya nepresvedčilo.(27.2.2012)

"Nadržené kreslené monstrum" vyvolané dvěma páry naivních dívek prostřednictvím ošuntělé magické knihy?!? Proč ne! Tohle byl konečně přiznaný "brak" podle mého gusta. David Carradine aka Kung-fu guru je tu pomyslnou třešničkou na dortu a už ten jeho vážný zlovolný výraz mi způsobil nemalé cukání koutků. Ovšem krásnou pastvou pro oči byly ty čtyři kozatice, které se zuby nehty s ječením ve vysokých decibelech onomu "démonovi z knihy" bránili. Ten se tam sice ve své kreslené podobě dlouho neohřeje, ale je skvělým večerníčkovým prvkem. Film má i pěkné sofistikované protiklady, například ta největší puťka a stydlivka má regulérně největší ňadra a je nejvíce rajcovní - Monique Gabrielle, při sledování Zlého večerníčku jsem se do Tebe zamiloval! Každopádně, nebyl tu vůbec prostor k nudění a velikou zásluhu na tom měl simultánní překlad Samanthy Bifidus v rámci Festivalu otrlého diváka 2015. Jestli se naskytne další promítání s její maličkostí, určitě neváhejte jít do kina, opravdu to stojí za to. Možná i díky tomu jdu na plný počet, protože její náhlé improvizační fórky dávají pokaždé filmu jiný rozměr.(6.3.2015)

Při sledování Evil Toons jsi si připadal, jako by se Walt Disney domluvil s Hugh Hefnerem na společném natočení erotického hororu. Ti první namalují obrázky do knížky a vytvoří animované monstrum a zakladatel časopisu Playboy dodá dívky, které se nebudou stydět ukázat své přednosti. Jako nechci si stěžovat, holky vypadaly docela slušně – zřejmě měly ve smlouvě, že každá se vysvleče (o to lépe), ale po herecké stránce toho moc nepředvedly (alespoň tedy tady ne, přesto si zahrály v několika dalších filmech). Však on celkově je tento kousek spíše takovým roztomilým „céčkem“, od kterého se už od úvodní minuty nedají čekat žádné zázraky. Jasnou vábničkou byla účast známého herce (David Carradine), který se tady kromě úvodní scény tu a tam objevil. Úplně si ho dokážu představit, jak slintá někde vzadu za kameramanem. No při svůdném tanci černovlasé Madison Stone slintali asi úplně všichni. Mít takovou klisničku na rozjezd fotbalového zápasu i u nás, tak hraju doteď. Fred Olen Ray věděl moc dobře, že tento jeho film žádnou velkou díru do světa neudělá, ale po jeho zhlédnutí na něho hodně lidí jen tak nezapomene. Sečteno podrženo jde o průměrnou eroticko-hororovou komedii, která nám kromě nahých holek nabídne i trošku té krve, srandovních hlášek a hororové atmosféry. Ta tu však hraje druhé housle, takže fandové hororového žánru se musí spokojit s vyceněnými zuby, trochou křiku a záběry na mrtvá těla (až po akci). Evil Toons si však zařadím mezi ty filmy, které jsem rozhodně neviděl naposledy – přestože to je docela „bejkárna“. Člověk se potřebuje sem tam odreagovat u nějaké té blbosti.(6.5.2014)

• K.I.N.G.

Nízkorozpočtové ultra-béčko s ujetými, věčně nahými herečkami, jejichž herecké umění je asi na takové úrovni, jako když já hraju poker (nikdy jsem ho nehrál). Zašaškovat si tu přišel i starý veterán David Carradine a ještě možná stojí za zmíňku, že se tu sem tam pohybuje jedno nezajímavé kreslené monstrum, jinak je vše jen plýtvání slovy.(21.3.2015)

• kaposlav

Z každého rožku trošku, ale ani z jedného žánru nie je nič poriadne. 1* za pár kratučkých erotických scénok.(30.11.2012)

• corpsy

Fredolenrayovský bullshit, v ktorom každá veta dialógu píli uši. A ak si ich do pusy vložia tak ´´excelentné´´ herečky ( či skôr modelky z erotických časopisov ), je o trápnosti postarané. Kiežby som mohol pochváliť aspoň kultového Davida Carradineho, ale obávam sa, že aj on v tomto prípade siahol na dno. Poľutovania hodná záležitosť, ktorá mohla lepšie zúžitkovať telesné proporcie hlavných predstaviteliek a nechať ich vyniknúť v záplave gore efektov.(10.9.2014)

Pohodové Fredovo béčko, odporúčane hlavne tým, ktorý na podobných filmoch na VHSkách vyrastali. Celkovo sa celý dej neberie vôbec vážne, potešia hlavné predstaviteľky, atmosferické kulisy domu, búrka i maskérske efekty, ktorých je síce minimum( hlavne vycenené "démonické" zuby), ale sú O.K. spracované. Takmer žiadna krv, skôr komédia s horrorovou arómou a prehrávajúcimi slečnami, s kvapkou odhalených vnád a jedným animovaným príšerákom, ale celé je to také ľahké a pomerne zábavné, že si to minimálne priemerné hodnotenie, podľa môjho názoru, určite zaslúži.(11.5.2013)

*BÉ-PÉ* "...and the girls." - takto sú v upútavke uvedené štyri slečny, ktoré vo filme hrajú. Vôbec nezarazí fakt, že ich mená nie sú dôležité, pretože len s malou pravdepodobnosťou na ne ešte niekedy v nejakom filme narazíte (azda len s výnimkou tých erotických; veď ich mená - Monique Gabrielle či Stacey Nix - akoby k tomuto žánru automaticky patrili). Mnohé scény sú na hranici kvalitných mužských erotických predstáv (vzájomné pohladenia a pohľady žien, ženský striptíz, ženský súboj...) a plno, plno obnažených prsníkov a zadkov, ktoré sú zárukou toho, že aspoň mužského diváka pri sledovaní filmu udržia priebežne bdelého. Je tu aj prvok škaredého káčatka, kde tá kvázi najotrasnejšia slečna (Monique Gabrielle), je v skutočnosti tou najatraktívnejšou, avšak v tomto filme sa, bohužiaľ, jej dokonalej premeny (rozumej absolútneho odhalenia) nedočkáme. Horor, samozrejme, neočakávajte - možno len v podobe hereckých výkonov. Verdikt v 1 vete: Tvrdé "béčko" nemajúce ďaleko v jemnému "péčku". 20.06.11(20.6.2011)

• dozana

Festival otrlého diváka(12.6.2015)

Solidní nenudící film.Ikdyž je animace ve filmu opravdu jen trochu,až skoro žádná tak i to málo pobaví.Jako horor Evil Toons nemá šanci uspět,ale já se na to tak nekoukal chtěl jsem komedii a tu jsem dostal.Bonus v podobě pár scének s prsama venku neuškodil.Pokud někomu stačí málo k zasmátí tak doporučuju.Při sledování jem měl dobrou náladu tak 4*. 71%(3.1.2013)

• molcan2

Evil Toons je nepresvedčivý, nesrandovný, hlúpy a ma nudne využitie pornoherečiek. Príbeh je smiešny a dej kde "štyri sexy kočky maju vyčistiť dom pre nových majiteľov" je hrozný, pretože tie ženy nie su "sexy kočky" a dom nie je "starý". Prekvapilo ma že sa David Carradine zúčastnil takéhoto odpadu. Najhoršie na tom je, že som to videl pred mnohými rokmi a spomenul som si aké je to zlé až keď som to uvidel znova. Čistý odpad.(3.12.2014)

• RetroMan

Skvělé "béčko" od Krále "béček". Mix hororu a erotických scén kombinující holky z Penthousu s animovanou příšerkou a okolo stojícím Davidem Carradinem. Z těch třech nejsličnějších děv byla pro mě nejzajímavější ta čtvrtá, Monique Gabrielle, o které se mi bude ještě zdát. Občas povedené vtipy, krvavé efekty, ale hlavně téměř po celou dobu odhalené uklízečky.(26.10.2012)

• djbarrel

Taková hovadina se jen tak nevidí. Jediná rádobyvtipná situace je ta, ve které se ta kreslená obluda zhmotní z knihy. Jinakfakt nevím, ono to snad ani nebylo vtipné, spíš jsem byl v šoku. Před shlédnutím jsem nevěděl co od filmu očekávat a po shlédnutí netuším co si o něm mám myslet. Jediný plus je, že jsem neusnul a že herečky byly celkem hezký, ale jinak fakt bída. 17 %(13.4.2012)