Velmi zábavně pojatý příběh o ještě zábavnějším zabijákovi. Parta dívek získá tajemnou knihu a vůbec netuší, že při jejím čtení ožívají síly zla. A jak už to tak bývá, probudí k životu velmi nebezpečné monstrum, které za sebou zanechává pouze smrt a hrůzu. (Chupacabre)

Bloody13

Většinou patřim k těm nenáročnejm, kterejm stačí nahý bábovky a pár trapnejch mordů, aby filmu přilepšili. Bohužel tentokrát budu hajzl. Hlavní lákadlo - totiž ta kreslená zrůdička - tu má pouhopouhý dvě usoplený scény, a to zkrátka beru jako podfuck. Přitom jako celek to nebyla špatná prdel. Wynorskiho oblíbený pornoherečky Míša s Monikou nám opět (a s grácií sobě vlastní) prezentujou to nejlepší z matičky Přírody, hrajou fakt srandovně, no a do toho všeho se sem přimotali David Karate-ne s Dickem Milerů, kterej tu má jednu fakt skvělou pasáž: borec takhle čumí na starej biják, v němž hraje sám za mlada a zahlásí něco ve štýlku "Jak to, že ten chlap ještě nedostal Oscara?" Takže asi tak. ()

Slasher

Sračka která nenudí a sem tam i docela pobaví (zvlášť v kině s exkluziv dabingem), takže mám pro co jsem si šel. Je to dost lechtivý a natvrdlý, má to celkem sympatický neherečky na svlíkání, jeden dobrej zadek a jedny luxusní kozy, jednu hvězdnou tvář na hrůzostrašení, pár postaviček mezi to.. jen teda těch animáků jsem tam čekal víc a to mě jediný zklamalo. ()

Kusko.t2

Toľko nadhľadu, koľko sa v Evil Toons nachádza sa len tak nevidí. Takúto neviazanú zábavu, v ktorej sa miesi horor, komédia, nahotinky, mystéria a dokonca aj prelínanie sa reálnych záberov s animáciou, som potreboval. Hneď zo začiatku je jasno jasné, že to režíroval chlap a to ako inak prioritne pre mužské publikum. V scéne, kedy oživne zo stránok “evil dead” knihy tá nadržaná potvora, sa moja mimika zhodovala s jej mimikou. Valil som oči čo to dalo. Bolo na čo sa pozerať totiž, keďže hlavnými hrdinkami sú štyri fešné slečinky, vyslané do domu hrôzy ako personál, ktorý to tam má všetko vyčistiť a uviesť do uchádzajúceho stavu. Na čistiace práce moc času nemajú, pretože tajomná kniha a povoľná nálada im dá zabrať dostatočne. O tom, že to tej noci pre dievčatá nebude žiadna sranda, milo vypovedá úvodný dialóg medzi nimi a Mr. Hinchlowom (chlapík zo susedstva, ktorý má telefón) :-). Podmanivo sladkým a čisto neviazaným prístupom Evil Toons len prekypuje a práve tým si ma aj získal. Viac takýchto komédii prosím. ()

pornogrind

Tak za mě velký zklamání. Čekal jsem totiž, že to tady bude killit nějaká animovaná postavička a ono tomu tak docela nebylo. Páč tahle postavička lehce podobná Tasmánskýmu čertovi Tazovi se tady ohřála velmi krátce. Což mě celkem nasralo a film tak ztratil hlavní tahák a to proč jsem do něj vlastně šel. Zbytek filmu jsem tak musel koukat na nijak originální zubatou pizdu. Za to, že všechny holky aspoň ukázaly kozy, za Davida Carradina a Dicka Millera(oblíbence Rogera Cormana) a scénu kdy kouká na Vědro krve/A Bucket of Blood(1959) a hlášku s Oscarem dám 2hvězdy. ()

Goldbeater

Nápad dosadit animované postavy jako monstra do komediálního slasheru mě nalákal, bylo tedy docela zklamání, že postavička je tu pouze jedna a to ještě na velmi krátkou dobu. Hororový Space Jam se tedy kvůli nízkému rozpočtu bohužel nekonal, stále je ale Zlý večerníček aspoň poměrně zábavná blbina o četě uklízeček (Ha, rádoby!), kterým zkomplikuje práci Necronomicon ze série Evil Dead (hanebné to vykrádání). Herecké výkony hlavních hrdinek nejsou ani tak béčkové jako spíš péčkové (ano, jsou to pornoherečky) a o herectví se ve spojení s nimi vlastně ani moc mluvit nedá. Velmi zábavná je vedlejší role béčkového krále Dicka Millera, zvlášť když v poměrně dlouhé scéně sleduje sám sebe v televizi a stěžuje si, že za Vědro krve nedostal Oscara. No já věřím, že v paralelním vesmíru ho dostal. David Carradine je tu prakticky jen od toho, aby nám v závěrečných minutách svým monologem vysvětlil, co se vlastně stalo, jinak jeho postava absolutně nemá opodstatnění. Ale hledat v tomhle díle vůbec nějaké opodstatnění - to bychom po Fredu Olenu Rayovi chtěli moc. ()

SOLOM.

Při sledování Evil Toons jsi si připadal, jako by se Walt Disney domluvil s Hugh Hefnerem na společném natočení erotického hororu. Ti první namalují obrázky do knížky a vytvoří animované monstrum a zakladatel časopisu Playboy dodá dívky, které se nebudou stydět ukázat své přednosti. Jako nechci si stěžovat, holky vypadaly docela slušně – zřejmě měly ve smlouvě, že každá se vysvleče (o to lépe), ale po herecké stránce toho moc nepředvedly (alespoň tedy tady ne, přesto si zahrály v několika dalších filmech). Však on celkově je tento kousek spíše takovým roztomilým „céčkem“, od kterého se už od úvodní minuty nedají čekat žádné zázraky. Jasnou vábničkou byla účast známého herce (David Carradine), který se tady kromě úvodní scény tu a tam objevil. Úplně si ho dokážu představit, jak slintá někde vzadu za kameramanem. No při svůdném tanci černovlasé Madison Stone slintali asi úplně všichni. Mít takovou klisničku na rozjezd fotbalového zápasu i u nás, tak hraju doteď. Fred Olen Ray věděl moc dobře, že tento jeho film žádnou velkou díru do světa neudělá, ale po jeho zhlédnutí na něho hodně lidí jen tak nezapomene. Sečteno podrženo jde o průměrnou eroticko-hororovou komedii, která nám kromě nahých holek nabídne i trošku té krve, srandovních hlášek a hororové atmosféry. Ta tu však hraje druhé housle, takže fandové hororového žánru se musí spokojit s vyceněnými zuby, trochou křiku a záběry na mrtvá těla (až po akci). Evil Toons si však zařadím mezi ty filmy, které jsem rozhodně neviděl naposledy – přestože to je docela „bejkárna“. Člověk se potřebuje sem tam odreagovat u nějaké té blbosti. ()

Xeelee

[FOD 2015] Slibuju, že už se nikdy nebudu dívat na Studio Kamarád, vážně! Zlej večerníček je natvrdlej tím správným zábavným způsobem. Nebo aspoň já se u filmu tlemil jak debil. I když ono se tomu se simultánním překladem Samanthy Bifidus vlastně nedalo ubránit. Jen je škoda, že animovaný monstrum si ve filmu skoro nezahrálo. ()

kajda.l

Kozy tady, kozy tam, všude kam se podívám. Poťouchle zlobivé. A démona jsem v tichosti oplakal. [1. Kladenský festiválek] ()

Seabeast

"Nadržené kreslené monstrum" vyvolané dvěma páry naivních dívek prostřednictvím ošuntělé magické knihy?!? Proč ne! Tohle byl konečně přiznaný "brak" podle mého gusta. David Carradine aka Kung-fu guru je tu pomyslnou třešničkou na dortu a už ten jeho vážný zlovolný výraz mi způsobil nemalé cukání koutků. Ovšem krásnou pastvou pro oči byly ty čtyři kozatice, které se zuby nehty s ječením ve vysokých decibelech onomu "démonovi z knihy" bránili. Ten se tam sice ve své kreslené podobě dlouho neohřeje, ale je skvělým večerníčkovým prvkem. Film má i pěkné sofistikované protiklady, například ta největší puťka a stydlivka má regulérně největší ňadra a je nejvíce rajcovní - Monique Gabrielle, při sledování Zlého večerníčku jsem se do Tebe zamiloval! Každopádně, nebyl tu vůbec prostor k nudění a velikou zásluhu na tom měl simultánní překlad Samanthy Bifidus v rámci Festivalu otrlého diváka 2015. Jestli se naskytne další promítání s její maličkostí, určitě neváhejte jít do kina, opravdu to stojí za to. Možná i díky tomu jdu na plný počet, protože její náhlé improvizační fórky dávají pokaždé filmu jiný rozměr. ()

corpsy

Fredolenrayovský bullshit, v ktorom každá veta dialógu píli uši. A ak si ich do pusy vložia tak ´´excelentné´´ herečky ( či skôr modelky z erotických časopisov ), je o trápnosti postarané. Kiežby som mohol pochváliť aspoň kultového Davida Carradineho, ale obávam sa, že aj on v tomto prípade siahol na dno. Poľutovania hodná záležitosť, ktorá mohla lepšie zúžitkovať telesné proporcie hlavných predstaviteliek a nechať ich vyniknúť v záplave gore efektov. ()

Ten Druhy

Prevažne lacné vtipy inscenované animovanými postavičkami a pornoherečkami, ktoré sú hlavnou atrakciou. Film z marazmu občas vytrháva David Carradine aj zaujímavá persifláž hororov z 80. rokov. O štvrtej nad ránom, keď už nie je čo pozerať, je Evil Toons tá správna voľba. Priznám sa, že ma zatiaľ žiadne stretnutie s tvorbou Freda Olena Raya nepresvedčilo. ()

Gorehound

Pohodové Fredovo béčko, odporúčane hlavne tým, ktorý na podobných filmoch na VHSkách vyrastali. Celkovo sa celý dej neberie vôbec vážne, potešia hlavné predstaviteľky, atmosferické kulisy domu, búrka i maskérske efekty, ktorých je síce minimum( hlavne vycenené "démonické" zuby), ale sú O.K. spracované. Takmer žiadna krv, skôr komédia s horrorovou arómou a prehrávajúcimi slečnami, s kvapkou odhalených vnád a jedným animovaným príšerákom, ale celé je to také ľahké a pomerne zábavné, že si to minimálne priemerné hodnotenie, podľa môjho názoru, určite zaslúži. ()

K.I.N.G.

Nízkorozpočtové ultra-béčko s ujetými, věčně nahými herečkami, jejichž herecké umění je asi na takové úrovni, jako když já hraju poker (nikdy jsem ho nehrál). Zašaškovat si tu přišel i starý veterán David Carradine a ještě možná stojí za zmíňku, že se tu sem tam pohybuje jedno nezajímavé kreslené monstrum, jinak je vše jen plýtvání slovy. ()

kaposlav

Z každého rožku trošku, ale ani z jedného žánru nie je nič poriadne. 1* za pár kratučkých erotických scénok. ()

Wade

Solidní nenudící film a i když je animace ve filmu opravdu jen trochu tak i to málo pobaví. Jako horor Evil Toons nemá šanci uspět, ale já se na to tak nekoukal chtěl jsem komedii a tu jsem dostal. Bonus v podobě pár scének s nahotou neuškodil. Pokud někomu stačí málo k zasmání tak E-T doporučuju. Po celou dobu sledování jsem měl dobrou náladu tak 4*. 71% ()

Abiosis

*BÉ-PÉ* "...and the girls." - takto sú v upútavke uvedené štyri slečny, ktoré vo filme hrajú. Vôbec nezarazí fakt, že ich mená nie sú dôležité, pretože len s malou pravdepodobnosťou na ne ešte niekedy v nejakom filme narazíte (azda len s výnimkou tých erotických; veď ich mená - Monique Gabrielle či Stacey Nix - akoby k tomuto žánru automaticky patrili). Mnohé scény sú na hranici kvalitných mužských erotických predstáv (vzájomné pohladenia a pohľady žien, ženský striptíz, ženský súboj...) a plno, plno obnažených prsníkov a zadkov, ktoré sú zárukou toho, že aspoň mužského diváka pri sledovaní filmu udržia priebežne bdelého. Je tu aj prvok škaredého káčatka, kde tá kvázi najotrasnejšia slečna (Monique Gabrielle), je v skutočnosti tou najatraktívnejšou, avšak v tomto filme sa, bohužiaľ, jej dokonalej premeny (rozumej absolútneho odhalenia) nedočkáme. Horor, samozrejme, neočakávajte - možno len v podobe hereckých výkonov. Verdikt v 1 vete: Tvrdé "béčko" nemajúce ďaleko v jemnému "péčku". 20.06.11 ()

molcan2 odpad!

Evil Toons je nepresvedčivý, nesrandovný, hlúpy a ma nudne využitie pornoherečiek. Príbeh je smiešny a dej kde "štyri sexy kočky maju vyčistiť dom pre nových majiteľov" je hrozný, pretože tie ženy nie su "sexy kočky" a dom nie je "starý". Prekvapilo ma že sa David Carradine zúčastnil takéhoto odpadu. Najhoršie na tom je, že som to videl pred mnohými rokmi a spomenul som si aké je to zlé až keď som to uvidel znova. Čistý odpad. ()

GameboyNES

Vymbordelná sexy komedie. Čtyři nádherný polonahý kočky běhaj po starým baráku. Nahání je kreslenej Tazmánskej čert s Karadinovic Davčou. Nouze není o nějakou tu krev, nádherný kozy, pěkný prdelky v tangáčích. Prostě ideální rodinný film. ()