Carlos je propuštěn na kauci, ale nesmí se vzdálit z domova, navíc chce dítě, čemuž se Gabrielle vzpírá. Carlos se uchýlí k triku a vymění Gabriellinu antikoncepci za neškodné prášky... Policie zjistí, že Martha Huberová zemřela násilnou smrtí a že ještě žila, když byla pohřbena. Edie se rozhodne uspořádat tryznu a vysypat Marthin popel do jezera. Žádná ze sousedek s ní však nechce jet. (Magic Box)

Lilith03

Jedna hvězda jen za to, že to jsou zoufalé manželky, odpad jsem dát nechtěla, ale jinak je tenhle díl absolutně příšerný! Zdůrazňuji, že doposud ode mě měl každý díl plný počet! Tenhle díl byl ovšem fakt nepovedený... Už jsem několikrát kritizovala postavu Lynette a bohužel, tady už je mi na blití. Za prvé předstírat tak vážnou nemoc.., nedokážu ani napsat její název a říct u koho to předstírala, protože mi je z toho fyzicky zle! Jako ženě, která je mateřsky založena a i jako člověku, který díky této nemoci přišel nedávno o otce a před lety i o mou milovanou babičku. Tahle část seriálu se mi neskutečně hnusila! Za druhé se mi hnusilo i to, jak lezla na jógu pozdě... Doprdele zařiď si hlídání a cvič doma jako každý normální člověk když neumíš chodit včas. Nemůžu vystát keci typu "ale já jsem matka, mám hodně dětí a nemám pak čas na to chodit včas / starat se o sebe / a další věci....". Vždycky když tohle slyším v reálném životě, tak mám chuť říct "tak si nedělej děti, byla tvoje volba si je dělat a to, že něco nestíháš z tebe nedělá zaneprázdněnou matku, ale líný prase". Nikdy to neřeknu, protože jsem dáma a není vhodné to někomu říct, ale k recenzi epizody seriálu a filmové postavě to řeknu... Na závěr mi přijde absolutně nechutné na někoho vysypat popel zesnulé osoby, né proto, že je to nechutné, ale protože je to neuctivé. V tomhle síle se mi neskutečně zhnusika i Susan, která poslední dobu myslí jen na sebe, na svou dceru kašle a k Edie se chová příšerně. Byla v tomhle díle neskutečně sobecká a zlá, myslela jen na sebe přitom je v seriálu prezentována jako matka Tereza. Přestávám ji mít ráda a daleko radši mám Edie, i přes ten popel. Není zlá a to jaká je z ní udělali těžké věci, kterými si prošla. Oceňuji zde tedy psychologii postav, tvůrci se nad tím zamýšlely, ale prostě ta Susan a Lynette, to je děs a bída. ()