poster

Méďové (TV seriál)

 • Slovensko

  Mackovia

Rodinný

Česko, 2001, 16x8 min

Scénář:

Václav Chaloupek

Kamera:

Jiří Bálek
 • Radek99
  ****

  Nejen pro Chaloupkovu snahu popularizovat přírodu a alespoň v této formě ji přiblížit dnešní ,,televizní" generaci, ale i kvůli tomu, že Vojta, Kuba a Matěj byli v mládí televizními celebritami a teď na stáří jsou ustájeni u nás v medvědím příkopě na českokrumlovském zámku shledávám tento ,,večerníček" velmi povedeným...(14.9.2007)

 • maoc
  *****

  Méďové mají tu výhodu opoti živým hercům, že působí zcela přirozeně a jelikož jsou tři, v pohodě utáhnou celou stopáž, což je plus oproti dalším "zvířecím" večerníčkům. Navíc, méďové jsou prostě víc k pomuchlání než rys, vydra nebo divoká prasata. A když si začnu písničku z titulků notovat i ve sprše, neváhám s nejvyšším hodnocením ani chvilku.(5.2.2010)

 • Dudek
  odpad!

  Naprosto příšerné, trojice medvídků se ve společnosti starého pána toulá lesem, což radostně doprovází naprosto zcestný komentář... Není to dojemné ani roztomilé, spíše nechutně vlezlé a odporné. Osobně neznám dítě, kterému by se tenhle večerníčkový odpad líbil, ale netvrdím, že žádné neexistuje... Dobrou noc.(3.7.2008)

 • Blacker94
  ****

  Brum, brum, brum... Tento večerníček byl jedním z mých nejoblíbenějších, a Vojta, Kuba a Matěj mě dokázali na pár hodin dobře pobavit. Je to natočené v krásné přírodě s roztomilými medvíďaty, jejichž dovádění dokáže vykouzlit úsměv na tváři určitě i dnes. S posledními díly však možná už trošku mizela pointa.(2.6.2011)

 • Tom_Lachtan
  *****

  Chaloupek (když jsem ho jako malý na ulici potkal, vždycky jsem z toho měl hroznou radost) je génius ve tvorbě pro děti ( s výskytem rozličné zvířeny, jeho nejnovější díla sice lehce ignoruju, ale Vydrýsek, První Méďové, Pruhovaní kamarádi... Kam se na těch pár minut s rozkošným zvířectvem hrabali jiné pořady. Méďové mají navíc ožralé, nezletilé medvědy, kde jinde tohle vidět?(19.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace