Akýsi slovenský variant chytľavých "beanoviek" deväťdesiatych rokov, ktorý nám ponúka polhodinku vyplnenú gagmi, kde sa vtipným spôsobom a grotesknou formou dvaja "primitívi" v podaní Miroslava Nogu a Stanislava Dančiaka, dostávajú celkom nečakane do rôznych tragikomických situácií. Riešia ich svojsky vydareným spôsobom, ktorý sa však niekedy úplne vymyká zdravej ľudskej súdnosti. (rudess)

Oskar

Populární televizní příspěvek k žánru němé grotesky. Stano Dančiak přesně pochopil, o co se jedná, a zahrál vyjukaného človíčka, který se zas a znovu dostává do zoufalých situací a řeší je zoufalým způsobem. Zato Miro Noga to těžce nezvládá, takže mu nezbývá než se hloupě šklebit a svíjet. Jeho přítomnost je prostě otravná. 60 % ()

Rex Mundi

Plných päť najmä za prvé časti, ktoré boli absolútne geniálne :-) Mali v sebe beanovskú absurditu a vynikajúcu ústrednú dvojicu. Keby tvorcovia boli udržali vysokú štartovaciu úroveň a originalitu gagov a nakrútili toho viac, Bud Bindi by bol určite slovenskou legendou. Takto sa obávam, že je už len pozabudnutým dôkazom, že aj na u nás raz vznikol jedinečný a svojský humoristický projekt. ()

Fiftis

Je skvelé si zaspomínať na moje detstvo, pri ktorom som trávil čas aj s týmto skvelým seriálom, respektíve s touto show. To nie ako dnešné hovadiny ako Partička s nejakými magormi typu Juraj Kemka a iní retardovaní magori, čo robia Slovensku hanbu. Toto boli páni herci a na niektoré scény proste nikdy nezabudnem. Napríklad príprava jedla len z kečupu a horčice v reštaurácií bezdomovcom, ktorého hral Stano Dančiak alebo Miro Noga v kupé vlaku s kozou briadkou. Škoda že dnes sa už niečo také nerobí, ale to by nám tu museli ostať aj nejakí páni herci a je pravda, že aj doba je iná a dnešných mladých už zaujímajú iné veci a bavia sa na iných veciach. Každopádne my, staršia (alebo stredná generácia) na tento seriál nedáme dopustiť a ja môžem len ďakovať, že som prežíval detstvo v 90.tych rokoch. ()

JohnnyD

Pravdaže nie je to na 100 percent, ale je krásne, že na Slovensku sa niečo také robilo. Prevažne je to vtipné a to sa CENÍ! To sa na Slovensku nestáva. Herci sú skvelí - i Dančiak i Noga (je smutné, kde Noga padol za tie roky - viď. jeho televízne bláboly). Myslím si, že je to dobre vymyslené a teší ma, že okrem pseudo-intelektuálnych tragikomédií sa na Slovensku robilo aj niečo iné, niečo komerčné, ale zároveň aj vtipné a vydarené. Niektore scény sú trošku prízemné, ale napríklad časť u zubára nemá chybu ... ()

Anderton

Ako teenager som pozeral na tento seriál ako tela na nové vráta, že čo to boli schopní naši televízni dramaturgovia vymyslieť. Ale zároveň som sa pritom dokázal aj poriadne zabaviť. Noga s Dančiakom sú chuji pár ekseláns, to im musí nechať aj Rowan Atkinson. Nie všetky časti sú zrovna geniálne, občas okúsime aj trápnosť, ale tieto nedostatky nájdeme aj u Mr. Beana, ktorý bol pre tvorcov seriálu určite najväčším inšpiračným zdrojom. Lacná kópia to ale nie je. ()

Smok

Slovenský Mr. Bean, no fasa. Treba nám vôbec niečo také? Veď toto je len lacná kopírka úspešného brata. ()

nascendi

Po mnohých rokoch som si opätovne pozrel nejaké diely z tohto seriálu. Pretože som odchovaný na nemých groteskách a ich modernejších pokračovateľoch (osobitne Mr. Bean) bol som s väčšinou dielov seriálu spokojný. Samozrejme, že kolísala nielen ich úroveň, ale aj herecké výkony Stana Dančiaka a Miroslava Nogu. A samozrejme, že mi ako vždy prekážal doplnený smiech publika, ktorý mal asi signalizovať, že sa udialo niečo smiešne. ()

Arsenal83

Nie všetky scénky dokonale vyšli, ale na rok výroby plus žáner nemej komédie to bola špička. Aj bez slov sa dá robiť humor, trocha umelého smiechu ako z Priateľov a potom už len dohrané zvuky, citoslovcia a máte za lacný peniaz veľa muziky. Dnešní komici na RTVS i súkromných televíziách robia presný opak. Za veľké peniaze trápnosti. ()

Turiec

Niektoré diely sú vtipné, niektoré trápnejšie a sú aj také, ktoré chcú len šokovať. Na rozdiel od nahého Beana v hoteli mi Nogove pobehovanie po meste vo veľkých slipoch až také vtipné nepripadá. ()

Petoss1

No tak toto je Slovenská variácia na Mr. Beana! Skutočne dobre odvedená práca a ani dialógov k tomu veľa netreba, škoda že už nechodia reprízy. 80% ()

Kwaichi

Prvé časti preukázali skutočnú kvalitu, eleganciu a originalitu slovenských zabávačov, šitú na mieru požiadavkám slovenského a českého diváka. ()

lakikaki

Spočiatku bolo Bud Bindi fajn, dokonca až veľmi vydarené. Potom však kvalita začala klesať a nové diely, natočené po päťročnej prestávke už skončili len ako prehliadka debility slovenských scenáristov, ktorú už nedokázala vykompenzovať ani vtipná dvojica Dančiak-Noga. Je mi to celkom ľúto, nebyť tých nových dielov, Bud Bindi mohol ostať svojským a hlavne vydareným slovenským(!) projektom. ()

tom88

Najlepší a najvtipnejší slovenský seriál. Je to seriál beanovského typu, ktorý baví skoro stále ako Mr.Bean. Dančiakovi aj Nogovi to pasuje a spolu sú výborná dvojica. Myslím, že je to jediný náš seriál, ktorý by dokázal baviť aj zahraničných divákov. Je to taký slovenský Mr.Bean. 80%. ()

dANo

Niektoré časti boli podarené, takže moje hodnotenie aj vďaka tomu celkom vysoké... ale hlavne treba povedať, že tieto grotesky viac sadli Dančiakovi. ()