Akýsi slovenský variant chytľavých "beanoviek" deväťdesiatych rokov, ktorý nám ponúka polhodinku vyplnenú gagmi, kde sa vtipným spôsobom a grotesknou formou dvaja "primitívi" v podaní Miroslava Nogu a Stanislava Dančiaka, dostávajú celkom nečakane do rôznych tragikomických situácií. Riešia ich svojsky vydareným spôsobom, ktorý sa však niekedy úplne vymyká zdravej ľudskej súdnosti. (rudess)

tommy187

Tieto gagy patria rozhodne medzi najlepšie, ktoré vôbec vznikli... Čo sa týka vtipov som nepociťval výrazné poklesy oproti napr. Beanovi . keď sa to dá porovnávať. Dančiakove boli neskutočné, Nogove boli trošku slabšie. Fakt škoda, že kvalita tak rýchlo upadala ... 80%. ()

janesX

V slovenskej hore odpadu (filmového) sa dajú nájsť aj kúsky, ktoré svojou kvalitou vystrkujú rožky. Ich producentom išlo predovšetkým o kvalitu, namiesto kvantity, teda tak ako to má byť. Z toho teda vyplýva, že tých epizod Bud Bindi bolo natočených málo. Radšej menej, ale dobre. K tomu porovnávaniu k Mr.Beanovi - je to nemá groteska a preto je samozrejmé že sa to trochu bude musieť podobať aj na Beana, aj na hociktorú inú modernú grotesku, ale pokial ide o porovnanie Dančiaka&Nogu s týmto Angličanom, tí dvaja niesú o nič horší. 80%. ()

Santino7

Spočiatku veľmi sympatický seriál (ak sa to tak dá vôbec nazvať), pričom okrem tradične skvelého Stana Dančiaka (ten to zahral skutočne výborne, na tie jeho grimasy nenachádzam slová) ma pomerne milo prekvapil aj Miro Noga, ktorého štýl humoru osobne nejak obzvlášť neobľubujem a ani som nikdy neobľuboval - ale to sa vzťahuje najmä na jeho neskoršiu zabávačskú tvorbu v dvojičke so Skrúcaným. Tu to bolo naozaj veľmi fajn, niektoré z tých grotesiek vážne nemali chybu. Ako je písané aj v popise, ide o nejakú takú slovenskú variantu beanoviek a aj keď pochopiteľne ich kvalitu nedosahujú, tak v žiadnom prípade sa nedá hovoriť o nejakom zlyhaní či trapase, to vôbec nie. Škoda len, že tá vtipnosť sa s pribúdajúcimi časťami akosi začala postupne vytrácať, inak by som s hodnotením šiel rozhodne bez akéhokoľvek otáľania či pochybovania aj vyššie. 3/5 ()

Rathalos

Nieco podobne ako Mr.Bean len v slovenskom prevedeni a s dvoma hercami,Danciak a Noga vytvorili perfektnu dvojicu,ktora je vtipna a zabavna,clovek sa neubrani smiechu,jednoznacne si to zasluzi pat hviezdiciek...:-) ()

BOURQUE

Malá veľká vec v dejinách slovenského zábavného priemyslu. Dvojica Stano Dančiak / Miroslav Noga sa navzájom skvele doplňovali. Ukážkový príklad toho, že (takmer) bez jediného slova a pomocou mimiky je možné zabaviť diváka. V mnohých situáciách stačí sa len pozrieť na spomínanú dvojicu a už sa zasmejete. Stručne, jednoducho a hlavne kvalitne napísané a zahrané „skečy“. R.I.P. Stano Dančiak. P.S.: V mojich očiach dielo „U zubára“ je akýmsi alfou a omegou pre tých, ktorý chcú napísať a zahrať zábavnú scénu v siedmych minútach. Osobné hodnotenie: 85% (****) ()

J0man

slovenský Mr.Bean, škoda, že to málo málo dielov a ich kvalita bola kolísajúca, najlepšia je časť u zubára - 80%, z toho 20% z nostalgie ()

PATWIST

Dosť kvalitná dávka humoru, nato že to bolo bez dabingu, fakt taká Beanovka a keď tak pozerám tak sa Miro Noga aj naňho podobá :-D. Každopádne niektoré dnešné "humorné" relácie (Partička, Kredenc) nesiahajú na toto! ()

1V4N

Noga a Dančiak ma v 90. rokoch bavili. Niektoré časti boli vtipnejšie, iné zase naopak. TV seríal by som ohodnotil troma hviezdičkami, ale keďže v jednej časti si zahral aj môj dedko tak pridávam o jednu hviezdičku viac. ()

CabelNM

Keď som bol mladší som to rád pozerával, zhliadol som to nedávno po veľmi dlhej dobe a nestratilo to svoje čaro, na slovenské pomery dobre spracovaná a zahraná groteska očividne podobná Beanovi ktorá vie pobaviť ()