poster

Trojlístek (TV seriál)

Krimi / Povídkový

Československo, 1990, 3x27 min

 • sator
  ***

  Vše bylo natočeno v sérií povídek v r.2011 např.Závrat s Preisem.(22.3.2012)

 • anais
  **

  Přiznám se, že prostě nevidím smysl natáčet něco přesně podle Čapkových povídek bez snahy o vlastní umělecký vklad. Tohle je tak strohé, že se prakticky není na co dívat (myšlena kamera, střih, nápaditost ve způsobu vyprávění)... To, co na papíře působí svižně a vtipně, je v půlhodinové televizní verzi zbytečně ukecané a statické.(10.3.2010)

 • Ironfood

  Ukradený kaktus 4* - není to nic převratného, ale má to kvalitní předlohu, rozumnou stopáž a slušné obsazení (Beneš, Švehlík, Kepka)(11.11.2011)

 • Pohrobek
  ***

  Velice komorní příběh, přesně podle Čapkovy předlohy. Osoba hlavního hříšníka je vylíčena jako oběť svého svědomí a zákeřné reakce organismu. Mladá paní jako nechápající novomanželka a zázračný doktor jako spíše nafoukaný floutek, který jenom představuje sílu vědy. Přibyla pak stará sestra, která je tak výrazná snad díky charizmatu Jiřiny Jiráskové.(31.1.2005)

 • LiVentura
  ****

  Je do toho vtkána pravdivost a životní zkušenost s lidským chováním-charakterem. Moc milý příběh je o kaktusech, bude se líbit.. :-)(11.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace