poster

Ali G: Bling Bling

Komedie

Velká Británie, 2001, 142 min

Scénář:

Sacha Baron Cohen

Kostýmy:

Jason Alper
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (25)

 • Superpero
  *****

  A do třetice porce gigavtipnosti. Opět přichází na řadu seriózní Britové a je to prostě prdel, otázky proč existují zvířata když jsou na hovno, přirovnávání pouličních gangů ke skautům, pletení si ektoplazmy s mrdkou a samozřejmě rozhovor s Beckhamovýma, kde si opravdu nebere servítky. Bavila mě i ta část s Boratem, např. když fackoval toho herce nebo co to bylo :)(28.8.2012)

 • H34D
  ****

  O drobek slabší než předchozí Aliho DVD, nelze za to však vinit vyčerpanost tématu (~ zábavný "hlupák" dělá rozhovory se seriózními lidmi), nebo vysychání nápadů Cohena, neboť o 2 roky později v "druhé" Ali G Show dokáže ještě předvést pořádné, až nezapomenutelné kousky. Jednoznačně nejlepší je zde interview s manžely Beckhamovými, úžasné je taky rozhovor o strašidlech a balancování kolem "ektoplazmy". Naopak slabší je rozhovor s gangsterem a dokonce i ten Borat je trochu roztahanější... Stále však velmi vtipné. 8/10(7.7.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Ve své podstatě jsem zastáncem originálního principu, kdy kvalita všetečných otázek rozhoupaného rappera výrazně převyšuje snaživé odpovědi zmatených vědeckých kapacit. A přestože mé pyžamo již nějakou dobu po ránu nevykazuje přítomnost ektoplazmy po postelových hrátkách s Posh, tak jsem nucen popřemýšlet o tom, zda mi evoluce dopomůže k lízání vlastních koulí či zda gangy skutečně fungují na skautském principu a rozhodně nepochybuji o rasismu v CIA, když tam přijímají jen chytré lidi. Ani Boratovy čelní střety s kapitalismem nepostrádají praštěný humor, takže s tímto výběrem vyjadřuji svou spokojenost.(17.12.2012)

 • playboxguest
  ***

  Jak už bylo nejednou řečeno, zatímco Borat to celé schazuje, rozhovor s Posh a Beckhamem je jedním z nejzábavnějších rozhovorů, které jsem kdy viděla. Skoro mě to přimělo k dojmu, že je Beckham hrozná homokláda neschopná vyjadřování se a Victoria má zatraceně sexy vystupování a přízvuk. Daný rozhovor je ale zároveň i to nejlepší, co lze v Bling Bling vidět a ostatní scénky už jsou značně nevyvážené... Za zmíněné interview čtyři hvězdy, za Borata dvě, zbytek vesměs poletuje na hranici tří.(8.2.2012)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Tak tento díl je prostě nejlepší - ektoplazma vs. semeno, to mluví samo za sebe, no a zeptat se Victorie Becham, jestli se nechá šukat do prdele, a následně Davida, jestli opravdu nebyl nikdy v ofsajdu, je prostě nářez všech nářezů! 5* a srandy kopec. ;)(30.10.2012)

 • GigaPudding
  ****

  Ali G znova s tím samým co předtím, dokonce i s věcma co už člověk vidí potřetí, takže platí to stejné jako u komentářů k čemukoli jeho ostatnímu, co se týká Ali G show. Tady je jen pozoruhodný rozhovor s Beckhamovýma a rozhovor s nějakým policejním šéfem. A je tu taky úplně totálně trapných asi dvacet minut s Boratem, které celý tenhle film úplně zabíjí, ale čtyřku tomu stejně dáme protože Ali G :).(7.8.2011)

 • Frajer42
  *****

  Do třetice všeho dobrého. Opět jsem se parádně zasmál. Ten kluk má vážně talent. V podstatě jsem viděl 4 a půl hodiny materiálu, od kterého nebylo možné se odtrhnout. Perfektní od samého začátku až do konce. Úplně nejlepší mi přišla pasáž s Boratem u těch mentálů, kteří prováděli něco jako tanec se zavřenýma očima. To byla paráda. Nemám co bych vytkl. Děkuji za prodloužení života, pálím plný počet a těším se na další hodiny seriálu.(10.8.2014)

 • ladko
  *****

  Z rozhovoru s Beckhamovcami: Ali:"So tell me, is your little boy starting to put whole sentences together?" - Victoria:"He's saying little bit of some pieces, yeah." - Ali:"And what about Brooklyn?". To nepotrebuje komentár, inteligentný humor at its best...(1.7.2009)

 • Her0.89
  ****

  Viděl jsem nějakou zkrácenou verzi (82 min), ale i tak to stálo za to... Tu jednu hvězdičku sráží snažení se (zvláště Borata) vyšperkovat humor ještě výš, což už trochu překráčí (moji) hranici únosnosti...(11.11.2009)

 • grogodil
  ***

  Intervew s Backhamovcami bez debát prevalcuje všetko, čo kedy Alimu vyliezlo z papule.... čo otázka to perla, ktorá ťala do živého. Až som sa divil, že jeden z nich (skôr prekvapivo sympatická a pohotová Victoria než utiahnutý Davidd) dvoch nevystrelil z kresla a Ali jednu nevyfásnul.... zvyšok kolísavý, občas trapné, občas vtipné(9.1.2009)

 • A.Beech
  *****

  Opäť Ali G ktorý baví svojimi hláškami. Tentoraz možno nie až také silné ako prvý diel ale zato sa mi to zdalo trošku vyváženejšie. Nenašiel som tam až toľko hluchých miest ako v prvom diely ale zase som sa asi ani toľko nenasmial. Ale na tých 5* to stále stačilo. RESPECT.(12.9.2009)

 • Wallas
  ****

  Sestřih z některých kousků z Ali G Show. Není to zas tak špatné. Pokud nemáte přístup k Ali G show, tak se to dá i doporučit.(30.12.2006)

 • BuryGol
  ****

  Sacha nezklamal! Sice to bylo trošku slabší než jeho ostatní produkce ale rozhovor s Posh a Becksem je jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. S Boratem mě to trochu nudilo, bohužel.(7.8.2009)

 • Rssa
  ****

  Rozhovor s Victorii Beckham je nejlepší část (David teda moc nemluvil...), ostatní jsou na hraně geniality a trapnosti. Celkově 75 %(1.10.2010)

 • showxman
  ****

  Ali je pes a další jeho sestřih to jenom potvrzuje. Stojí za zhlédnutí už jenom kvůli rozhovoru s Victorií a Beckhamem.(22.2.2011)

 • Mr.Hudson
  *****

  Další pecka z dílny tohoto legendárního anglického komika. Scénky s Beckhamem a Posh jsou dnes již legendární.(25.2.2012)

 • danielwanderer
  **

  Už čakám kedy dostane Sacha Baron Cohen po hube. Davidovi by som sa nečudoval po tých výrokov na Viktoriu... Opäť len zostrih, opäť sa dá zasmiať, opäť miesta, ktoré fest nevyšli...(3.1.2007)

 • Petulka88
  ***

  Rozhodně nemůžu říct, že bych se u tohoto filmu nepobavil, ale podle mě mu podráží nohy výrazná nevyrovnanost jednotlivých scének.(25.5.2010)

 • jack_scott
  ****

  Místy skutečně slabší, ale fenomenální Beckhamovi to vynahrazují - 80% a ****.(6.7.2009)

 • Desmi
  *****

  Film s Ali G mě vcelku minul, ale tohle je naprostá pecka. Bavil jsem se od začátku do konce. Konečně si umím představit, co ve skutečnosti znamená nabídka a poptávka, díky Sacho.(26.6.2017)

<< předchozí 1 2