poster

The Best of Borat (TV film)

Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2001, 25 min

Scénář:

Sacha Baron Cohen

Komentáře uživatelů k TV filmu (23)

 • H34D
  ****

  Největší kouzlo mají krátké Boratovy vstupy v Ali G Show, takto nahromaděné snadno způsobí "přejedení", ztrácí ten Boratovský zvrhle orientální feeling, jako když jednou za čas vidíte něco jedinečného... Jednoznačně nejvíc se mi líbilo Boratovo stolování, avšak od doby, kdy vyšel celovečerní film Borat, ztrácí tento best of smysl (Ali G Show však stále vřele doporučuji). 7/10(7.7.2009)

 • BadoXXII
  ****

  Come on the Bucks!... Come on the Fucks! Motherfffff! moww there FUCK! MOW them the FUCKing BUCKS!(31.7.2011)

 • genetique
  ****

  Čudujem sa, že po abnormálnom úspechu ešte v 90tych rokoch sa nenatočil celovečerák skôr. Pár scén je síce použitých aj v Americkom remakeu, no oni pobavia aj na stý krát, takže mi to vôbec nevadilo. Totálne zvrátené vtipíky a výstrelky aké si môže do úst zobrať a na plátno dostať len Cohen. A za to mu patrí vrelé díky. 80%.(15.5.2007)

 • Le_Chuck
  ****

  Až na časti kedy sa S.B.Cohen uchyluje k fekálnym ftípkom (v štýle Ali.G) je to veľmi gut zábava. A občas neskutočne trefná (cigáni, strielanie malých zvieratiek).(17.9.2006)

 • berg.12
  ***

  Pokud jste viděli nejprve celovečerní verzi "Borata" tak vás tahle střihová směska pravděpodobně ničím neoslní. Uvidíte ale, že nápady ve filmu použité, nebyly rozhodně původní, a že forma, jakou jim Cohen ve filmu dal, je pozvedá na o něco vyšší úroveň.(15.12.2006)

 • kinej
  ****

  Sascha Baron Cohen (Ali G, Borat) je asi jeden z nejoriginálnějších komiků současnosti. Tahle napůl show a napůl skrytá kamera je fatk našláplá. Borat je fakt magor a nedivím se, že mu to lidi baští. Těším se na film. ,,I am retired." Oh, you are retard." Ať se nikdo neopovažuje Borata dabovat, dopadnul by jako film Ali G in dahouse.(28.10.2006)

 • teutates
  ****

  Muscle boys... bla bla... "jak še maš"?! :D Cohen, Cohen... 7/10(6.9.2009)

 • predators
  ****

  Řekl bych, že ještě lepší, než původní film. Hodně povedené.... :-) 70%(17.11.2009)

 • Frajer42
  ***

  Vzhledem k tomu, že třetí film, který jsem viděl asi před 15 minutami před zhlédnutím tohoto snímu, obsahuje absolutně všechny scénky z tohoto kraťase, tak jsem se zákonitě nemohl smát tolik, jako kdybych viděl tyto perfektní scénky poprvé. Fuj, to bylo dlouhé souvětí. Tyhle 3 hvězdičky je tedy třeba brát s obrovskou rezervou. Film je to perfektní. Jen po prvním zhlédnutí už to není ono. Alespoň já to tak mám.(10.8.2014)

 • ARI50
  **

  Kraťas který jsem neměl na mysli ale povedl se trochu.(6.9.2018)

 • El Indio
  ***

  Ke zhlédnutí ZDE(29.8.2006)

 • Marek1991
  ****

  Tak takto vznikali tie pecky s Boratom. Opäť mimoriadne vtipné, sem tam tomu ušla para, ale inak veľmi vtipné. Nevedel som, že v Kazachstane hovoria děkuji, jak se máš?! :D(16.11.2012)

 • decouble
  *****

  Chlapík: "This ball is called jack." Borat: "Yes, who´s Jack?" Chlapík ukazuje na kouli: "This is jack." Borat: "Yes, when Jack will come?" Chlapík: "No, no, this ball is called jack. Understand?" Borat: "And what is this ball called?"(8.1.2008)

 • ic
  *****

  Výběr toho nejlepšího z pořadu Britského baviče jménem Sacha Baron Cohen (známého také jako Ali G), tento svérázný chlapík pobaví už svým nevšedním vzhledem ale to není to o co se snaží... přestože je jeho vzhled komický vystupuje (naprosto) vážně jako Kazachstánský reportér, velvyslanec a velmi vážený Kazach, i když ve skutečnosti nemá s Kazachstánem nic společného. V tom je právě ono kouzlo, nikdo totiž o Kazachstánu moc neví a proto se snaží k jejich mírně řečeno zvláštnímu reportérovi chovat pokorně a plnit mu všechny jeho zvláštní přání. Přece jen nikdo nechce v zahraniční televizi vystupovat jako hulvát. Tento "reportér" se vydává nejen do Anglie ale i do jiných světových zemí, aby natáčel cestopisné pořady pro své Kazašské spoluobčany, kteří teprve nedávno poznali kouzlo televize (Tak alespoň Borat prezentuje Kazachstán). Tím dochází k mnoha trapným situacím, kdy se ovšem Borat vždy tváří vážně, zato diváci se smíchy válejí po zemi. Pořad dosáhl takové popularity, že se dokonce Kazachstánská vláda snažil ho soudní cestou zrušit... naštěstí se jí to ale nepovedlo.(22.9.2006)

 • A.Beech
  *****

  „Do many people gets hurt playing bowles?“...“No nobody gets hurt“....“Do many people died from this?“...tak toto je bez komentára :D:D Ďalší vynikajúci Boratov dokument.(21.8.2009)

 • Noviik
  ****

  No není tohle geniální proměna osobnosti? :)(12.7.2008)

 • eye candy
  ****

  Borat je frajer, má frajerský plavky, hraje pingpong a tančí disko.(19.9.2006)

 • CptPeroxid
  ****

  Sacha mě sedl hned na první pohled...(10.8.2014)

 • Autogram
  ***

  Jak še maš. Dženkuji. Až tu som zistil, že aj v originále Borat zdraví poľskou češtinou a nie je to len výmysel slovenského dabingu. Z tomto krátkom filme je väčšina scén iba konverzačných (aj keď v rôznych prostrediach), takže nedosahuje úroveň filmu, kde sa použili asi všetky nápady odtiaľ.(29.5.2013)

 • Janko666
  *****

  "In Kazachstan we love animals too." "So why do you shoot them??" "For fun." Tak to bylo geniální.(12.7.2008)

<< předchozí 1 2