poster

Da Ali G Show (TV seriál)

Komedie / Talk-show

Velká Británie, 2000, 6x30 min

 • Stegr
  *****

  90%(29.1.2008)

 • Derek
  ****

  sasha baron cohen je mlada hviezda dlhej tradicie anglickeho humoru a to hviezda jagava. jeho humor je dost vulgarny ale pod nechutnym povrchom je to vazne inteligentna zabava. treba mat vsak znalost anglictiny aby ste si mohli riadne vychutnat tento styl humoru. staci si na youtube pozret nejake videa s ali g uvidite o com hovorim.(8.12.2006)

 • H34D
  ****

  Sacha Baron Cohen prokázal nesporný talent jako bavič, tak není divu, že dostal prostor i pro vlastní mini-show. Na rozdíl od druhé (a lepší) Ali G Show, která už je koncipována více jako seriál, tady Ali G vystupuje před živým publikem a zpovídá (polo)známé osobnosti, s kterými vtipkuje, předvádí se a občas je i lehce urazí, ale stále v rámci osobitého, ostřejšího humoru. Nejlepší je jednoznačně rozhovor s manžely Beckhamovými, ovšem poměrně dost scének bylo slabších, než v ostatních Aliho počinech. 7/10(8.7.2009)

 • Radiq
  *****

  nejen, že je to fakt děsná prdel, ale když je dycky všechny nachytá, tak se ukáže, jací jsou američani pokrytci, kteréni, pobožní fanatici, rasisti, bez smyslu pro humor, retardi, kterejm nic nedojde, předsudky majíce, fag je pro ně největší nadávka, US and A je nejlepší země a já ten největší vlastenec. Tak super nevkusnej černej humor je to, co je potřeba každýmu ukázat, aby si uvědomil, o čem to tady na světě je: aby na sebe byli lidi hodní, měli smysl pro humor a nebyli agresivní a umachrovaní a smáli se a hlídali si při tom hladinu žaludku, chch. super!(20.2.2007)

 • Frajer42
  ****

  Tak tuhle show jsem si musel střihnout v originálním znění bez titulků, protože jsou všichni naši titulkáři buď líné kurvy, nebo namísto luxusních inteligentních pořadů překládají píčoviny, na které se stejně nikdo nedívá. Naštěstí jsem borec, takže zhlédnutí nepředstavovalo žádný problém. Je z toho cítit, že se Cohen teprve zastřeloval a hledal, co se týče humoru. I přesto jsem se ovšem luxusně nasmál a prodloužil si život o hezkých pár let. Cohen je opravdu mistr mystifikace a mnohdy je mi naprosto záhadou, jak dokáže některé situace přečkat s naprosto kamennou tváří. Jediná výtka snad jen k výběru hostů, kteří ve střední Evropě nejsou běžnému divákovi úplně známí a rozhovory zpravidla začínají bez jakéhokoli úvodu, takže bylo mnohdy obtížné se zorientovat a docenit všechny vtípky. RESPEKT!(27.1.2020)