Da Ali G Show (TV seriál)

Komedie / Talk-show

Velká Británie, 2000, 6x30 min

nejen, že je to fakt děsná prdel, ale když je dycky všechny nachytá, tak se ukáže, jací jsou američani pokrytci, kteréni, pobožní fanatici, rasisti, bez smyslu pro humor, retardi, kterejm nic nedojde, předsudky majíce, fag je pro ně největší nadávka, US and A je nejlepší země a já ten největší vlastenec. Tak super nevkusnej černej humor je to, co je potřeba každýmu ukázat, aby si uvědomil, o čem to tady na světě je: aby na sebe byli lidi hodní, měli smysl pro humor a nebyli agresivní a umachrovaní a smáli se a hlídali si při tom hladinu žaludku, chch. super!(20.2.2007)

Na britskou versi jsem koukal až po té americké, takže má u mne mínus za opakující se vtipy. Navíc mne vadil smích publika a rozhovory se zde zcela neznámými britskými celebritami. Nevýhoda byla jistě i v absenci českých titulků, ač nebylo těžké si naprostou většinou přeložit. Jinak skvělé... 80%(30.7.2012)

90%(29.1.2008)

Sacha Baron Cohen prokázal nesporný talent jako bavič, tak není divu, že dostal prostor i pro vlastní mini-show. Na rozdíl od druhé (a lepší) Ali G Show, která už je koncipována více jako seriál, tady Ali G vystupuje před živým publikem a zpovídá (polo)známé osobnosti, s kterými vtipkuje, předvádí se a občas je i lehce urazí, ale stále v rámci osobitého, ostřejšího humoru. Nejlepší je jednoznačně rozhovor s manžely Beckhamovými, ovšem poměrně dost scének bylo slabších, než v ostatních Aliho počinech. 7/10(8.7.2009)

sasha baron cohen je mlada hviezda dlhej tradicie anglickeho humoru a to hviezda jagava. jeho humor je dost vulgarny ale pod nechutnym povrchom je to vazne inteligentna zabava. treba mat vsak znalost anglictiny aby ste si mohli riadne vychutnat tento styl humoru. staci si na youtube pozret nejake videa s ali g uvidite o com hovorim.(8.12.2006)