Scooby-Doo a virtuální honička

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2001, 75 min

Jim Stenstrum

Louis Febre

Tímto filmem potvrzuji (i když patří k těm horším), že Scooby-Doo se stává mojí nejoblíbenější animovanou postavou a doufám, že těch filmů a seriálů bude mnohem víc.(15.9.2012)

• Paity

Rádoby počítaočový a herní film se Scooby-Dooem se mi moc nelíbil. Až přiliš "cyber" film, jak se uvádí i na obalu.(11.12.2012)

• Momo_desu

Z filmov, ktoré som videla patrí tento medzi menej obľúbené a myslím si, že i medzi tie slabšie a menej zábavné. Stretnutie ozajstnej partie a tej virtuálnej bolo super ale to je asi tak jediné čo ma naozaj zaujalo. Veľmi slabá záhada, pre mňa osobne nezaujímavá a málo strašidelná. Záporák vzhľadovo nezaujímavý.(7.6.2014)

Podle mě jeden z nejlepších a nejzajímavějších dílú. Dost zábavné. Hodně se mi líbilo to prostředí v kterém bili , a scény byli dost skvělé.(14.2.2014)

Z dílů, co jsem zatím viděl, se mi tento líbil nejvíce. Líbila se mi ta myšlenka poslat partu do počítačové hry. Zpracování též bylo perfektní.(6.1.2011)