poster

V tom domě straší!

 • USA

  Monster House

 • Slovensko

  V tom dome straší

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Strašidelný animák pod kterým je podepsáno duo Zemeckis/Spielberg – přesně tohle mne přivábilo a donutilo si jej pustit. Přestože mi už táhne na třicet, rád si tu a tam dopřeju nějaké to zpestření. No a po jeho zhlédnutí toho v žádném případě nelituji. Sice jsem ho neviděl ve 3D, ale pobavil jsem se i beztoho. Především díky slušné animaci i českému dabingu (bože já to vážně řekl). Pravdou ovšem zůstává, že tento kousek je určen především pro děti (proto i ten happyend), takže hororový fanda trochu ostrouhá, ale i tak se tvůrcům podařilo navodit příjemnou odpočinkovou atmosféru.(2.1.2013)

 • Djkoma
  ***

  Docela milé překvapení, které nedokázalo bohužel naprosto využít svého potenciálu a menší okružní jízdou se vrátilo do průměru, který je tolik obvyklí pro animované filmy posledních let. Animace je vlastně stále stejná jen s menšími změnami formy, ale příběhy jsou stále více bez nápadu a bez hlubší myšlenky, což mohl v tomto případě Monster house zvrátit, ale skončil na půli cesty k cíli. Ale jednou za čas je příjemné vidět animovaný film, v kterém každou postavičku nemluví nějaká superhvězda a proto je celý film vlastně pouze a jen o této postavičce.(3.5.2007)

 • mchnk
  ****

  Opravdu velké překvapení a to jsem si říkal, jo podívám se na to a přitom si udělám nějakou práci. Neudělal jsem nic. Výborná grafická práce, takový Simpsonovský humor na americký způsob života, skoro všech zúčastněných postav a samozřejmě celý scénář. Ty 4 tady rozhodně drží spojení dětský horor, i když může toto spojení vypadat zvláštně, tenhle film přesně takový je. Dům, který má v sobě zlo působící na podvědomí každé "oběti", by bylo určitě i výborným základem pro hraný, krvavý masakr. Zde má vše ,hlavně konec, ten potřebný dětský nádech.(22.1.2013)

 • Falko
  ****

  Od koho ineho by mohol vzniknut takyto napinavy animak ako od Zemeckisa a Spielberga? No dobre, mohlo to byt aj od Burtona. Nie, ze by som sa bal, na to som uz prilis stary, ale podla mna to bolo slusne natocene. Pre male 8 rocne deti mozno az prilis hrozostrasne. Humornych scen tu bolo po menej, ako som zvyknuty pri inych animakoch, ale na jednej scene som sa s chuti zasmial a to bolo vo chvili, ked postak na bicykli hodil noviny prave na dom hrozy a on mu tie noviny hodil spät takym sposobom, ze ho zhodilo z bicykla. Kamerove najazdy boli nadherne, ako aj vo väcsine animakov, dej postupne vytvaral stale nove odhalenia, takze podla mna celkom zaujimave a minutaz tiez idealna..... 15.05.2008(15.5.2008)

 • Trainspotter
  ***

  Opravdu dobrý film charakteru jednoduché oddychovky s nevídaně hororovým námětem a neméně strašidelným zpracováním. Ačkoliv jisté momenty viditelně skřípou a některé věci přesně nezapadají a mohou působit naivně, vše vyváží opravdu dechberoucí:) závěr s pěknou gradací. Doporučuji všem dětem jako první seznámení s hororovým žánrem, ostatním jako příjemné zpestření odpoledne.(28.9.2008)

 • - Ve scéně, kdy hrdinové chtěji uhasit oheň v domě, nakreslí plánek. Na něm je však v některých záběrech komín na domě na pravé straně, zatímco na jiných na levé. (Terva)

 • - Aby mohl být film přístupný také nižším věkovým skupinám, všechny postavy, které dům sní, se objeví živé v závěrečných titulcích. (imro)

 • - Režisér chtěl, aby dům na plátně působil jako živoucí bytost s vlastní osobností. Propátral tedy předměstí Los Angeles, kde nasbíral fotky patřičně tajemných staveb. Na základě fotografií a kreseb pak animátoři stvořili dům s okny místo očí a kobercem místo jazyka. Výsledek měl 40 000 animačních prvků a animátoři na něm pracovali devět měsíců. (Cherish)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace