poster

V tom domě straší!

 • USA

  Monster House

 • Slovensko

  V tom dome straší

Animovaný / Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  Chceš bejt sežrána za živa? Néé! Tak nešlapej po mém trávníku! ..... Krásný strašidelný dům, hrůzostrašný pan Nebbercracker. Vtip a hrůza v jednom balení. Animace? Ale ano, ale o to tady ani tak nejde. Alespoň mým dětem je to úplně ,,putna". A podle jejich reakce si dovoluji tvrdit - dětský ,,Evil Dead" (vzpomínáte?). Čím mladší, tím vyděšenější!(26.2.2007)

 • bouncer
  *

  No tak kde bych začal...podíval jsem se na tento snímek, protože jsem tu viděl docela dobré hodnocení a hororvý animák mi přišel po shlédnutí Burtonových počinů lákavý. Ale tohle...to snad ne, animace je sice možná technicky nabušená, ale nemá v sobě ani kousek osobitosti či jakékoliv zajímavosti. Příběh je plochý a nudný i na film pro děti a co se týče hororových prvků, jistý pokus tu byl, ale nemá to atmosféru, napětí, prostě nic, jedině snad že se to odehrává na Helloween. A těch klišé...no užijte si to.(22.4.2007)

 • Trainspotter
  ***

  Opravdu dobrý film charakteru jednoduché oddychovky s nevídaně hororovým námětem a neméně strašidelným zpracováním. Ačkoliv jisté momenty viditelně skřípou a některé věci přesně nezapadají a mohou působit naivně, vše vyváží opravdu dechberoucí:) závěr s pěknou gradací. Doporučuji všem dětem jako první seznámení s hororovým žánrem, ostatním jako příjemné zpestření odpoledne.(28.9.2008)

 • Renton
  **

  Scénář: Dan Harmon, Rob Schrab, Pamela Pettler .. Tak copak jsme to tu měli? Že je tento animák technicky precizní neznamená už v žádném případě, že sednu na zadek a vysolím dobré hodnocení. Zaujmout mohl tedy jedině příběh, jenže to se jaksi nepodařilo. Zkráceně jde o to, jak partička dětí zápasí s prokletým domem. To mě ovšem nijak neoslovilo a zůstal jsem chladný po celou táhlou stopáž. V každém směru neobjevný příběh plný nejprovařenějších hororových vějiček (a že jich tady je). Nezastírám, že snímek má téměř vše (až na větší dávku humoru a to považuji za obrovskou chybu!), co si žádá podívaná pro širší spektrum diváků s důrazem na dětské publikum - ať je to hrozivý záporák (s tím, že špatný bude nakonec "ta" druhý..), první lásku a pusu, morální ponaučení o dospívání, ale má i spoustu obecných neduhů pramenících z této jednoduché šablony, kterou do puntíku plní včetně utahaného dvojitého finále apod. Zkrátka nic pro mě! Možná to bude tím hororovým nádechem, možná je to jednoduše slabé. Vyberte si.(9.3.2007)

 • zablaga
  ****

  Bola som príjemne prekvapená, keď som to videla, pretože som čakala niečo o dosť lacnejšie a hlúpejšie. Veríte, že to navodí aj trocha strach? Pre mňa celkom neuveriteľná vec sa podarila tejto kreslenej rozprávke, ktorej originalita nechýba:-) Preto, že dokázala čo iné nie a že je taká svojská ma u mňa 4*(31.10.2011)

 • - Režisér chtěl, aby dům na plátně působil jako živoucí bytost s vlastní osobností. Propátral tedy předměstí Los Angeles, kde nasbíral fotky patřičně tajemných staveb. Na základě fotografií a kreseb pak animátoři stvořili dům s okny místo očí a kobercem místo jazyka. Výsledek měl 40 000 animačních prvků a animátoři na něm pracovali devět měsíců. (Cherish)

 • - Celovečerní debut animátora Gila Kenana stál studio Sony 75 milionů a za první víkend (21. – 32. 7. 2006) promítání si vystrašil 22,2 mil. dolarů. Stačilo to na druhou příčku, ale snímek se držel během následujích týdnů dostatečně dobře na to, aby celkový výdělek překočil 75 milonů. (imro)

 • - Po Polárním Expresu (r. Robert Zemeckis, 2004) je V tom domě straší jen druhým snímkem natočeným se živými herci, jejichž projev byl v počítačích převeden do digitální podoby. Zemeckis produkoval oba filmy. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace