Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad)

• český

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie, 1990, 57-136 min

Paul Koulak

Účinkují:

Olivier Minne (mod.), Jean-Pierre Castaldi (mod.), Sophie Davant (mod.), Patrice Laffont (mod.), Tomer Sisley, André Bouchet, Yves Marchesseau, Monique Angeon, Alain Prévost, Anthony Laborde, Adriana Sklenaříková-Karembeu, Ingrid Chauvin, Olivier Sitruk, Delphine Chanéac, Arié Elmaleh, Ľudovít Cittel, Michel Scourneau, Fred Testot, Omar Sy, Vincent Moscato, Jennifer Lauret, Angela Stockbridge, Lorie Pester, Eva Longoria, Adeline Blondieau, Babsie Steger, Thierry Redler, Jean-Pierre Michael, Danièle Evenou, Alysson Paradis, Cécile Bois, Emmanuelle Boidron, Alexandre Thibault, Mouni Farro, David Tournay, Nassim Boutelis, Laurent Kerusore, Aurélie Vaneck, Joséphine Jobert, Charles Templon, Bruno Putzulu, Yvon Back, Bernard Yerlès, Nicolas Gob, Arnaud Tsamère, Emmanuelle Devos, Jean-Luc Lemoine, Cédric Chevalme, Marthe Villalonga, Sören Prévost, Arnaud Gidoin, Arthur Jugnot, Émilie Dequenne, Lucien Jean-Baptiste, Jérôme Commandeur, Laetitia Milot, Fauve Hautot, Maxime Dereymez, Grégoire Lyonnet, Félix Moati, Jérémy Kapone, Marion Chabassol, Franck Esposito, Raymond Khamvene, Virginie Lemoine, Sophie Vouzelaud, Georges Beller, Rebecca Hampton, Hélène Rolles, Patrick Puydebat, François Viette, Juliette Chappey, Nadège Lacroix, Catherine Laborde, Fabrice Deville, Bram van der Vlugt, Cyril Hanouna, Christophe Jallet, Gérard Vivès, Dounia Coesens, Natalia Dontcheva, Stéphan Guérin-Tillié, Marie Guillard, François Vincentelli, Reem Kherici, Tarek Boudali, Marie Vincent, Jean-Luc Reichmann, Franck Sémonin, Anne Decis, Philippe Lelièvre, Valérie Damidot, M. Pokora, Guillaume Carcaud, Laury Thilleman, Princess Erika, Francis Lalanne, Daniela Lumbroso, Stéphanie Bataille, Gérard Holtz, Anne-Sophie Girard, Dida Diafat, Rayane Bensetti, Gil Alma, Laurent Baffie, Christophe Beaugrand, Julie Taton, Leila Ben Khalifa, Benjamin Castaldi, Anaïs Delva, Matthieu Gonet, Mickaël Miro, David Douillet, Waly Dia, Willy Rovelli, Faudel, Marc-Olivier Fogiel, Patrick Pelloux, Denis Maréchal, Audrey Chauveau, Dieudonné, Noémie Elbaz, Baptiste Giabiconi, Fabienne Carat, Léa François, Thibault Vaneck, Franck Borde, Priscilla Betti, Sophie Thalmann, Pamela Soo, Tom Villa, Inna Modja, Igor Bogdanoff, Jérôme Niel, Thierry Samitier, Roselyne Bachelot, Florent Manaudou, Tal, Sylvie Tellier, Jodie Penfold, Vincent Dedienne, Géraldine Lapalus, Vianney, Richard Virenque, Jean-Pascal Lacoste, Jean-Christophe Fraiscinet, Michel Cymès

Komentáře uživatelů k TV pořadu (410)

Boyard mala všetko čo má súťažná relácia mať. Znelku akú Ste si pohmkávali, aká navodila do správnej nálady. Odohrávala sa v dokonalom prostredí, pevnosti obklopenej morom (zaujímavá zaujímavosť s plošinou, na druhej strane pevnosti), s účinkujúcimi, ktorí sa neboja zapojiť hlavu tiež telo, koľko razy premôcť pud sebazáchovy a za získaním indície / kľúča sa prebrodiť pavúkmi, skonzumovať hmyz, alebo len uhádnuť hádanku čo bývalo niekedy najťažšou úlohou. Vždy ich so zväzkom kľúčov sprevádzal taký malý zamlklý liliput a z okna veže sledoval múdry Panoramix s nejedným esom v rukáve. Prečo potom tri hviezdy ? Súťaže ma nikdy nebrali.(2.9.2016)

Bylo mi deset, v neděli dopoledne jsem si přivstal, zalehl pod deku k televizi a sledoval, kterak různí lidé zápolí v bahně, proplétají se mezi hady a strkají ruce tam, kam bych já ani světlici nehodil. Nostalgie...(22.7.2008)

kolega gogos má recht, tohle je nenapodobitelný, dnes už se to ne(u)vidí a to je velká škoda! 90%(10.8.2007)

Pro mě legendární TV pořad, který jsem prostě a jednoduše žral.(16.2.2012)

90% - Tato soutěž mě před mnoha lety pohltila. Sledoval jsem ji pravidelně a sám jsem vymýšlel podobné úkoly a nutil příbuzné, aby je plnili. Nezapomenutelné... :)(17.11.2007)

Adventure soutěž nejlepší z nejlepších doprovázená fenomenální heroickou hudbou od Paula Koulaka (úvodní motiv je čistorudokrevná dokonalost). Výborný nápad, napětí, spád, dobré úkoly, otec Fura a k tomu samotná pevnost, z leteckého pohledu takový kamenný stadion v moři...paráda. Pro paascha: ano ano, je to věkem. Nicméně za ty vpomínky si malou neobjektivnost dovolím.(13.6.2009)

Nejhezčí dobrodružná soutěž co jsem kdy viděl. Vzpomínám si že jsem se dycky nemohl ani dočkat dalšího dílu na černobílé televizi u babičky. Nejnostalgičtější hodnocení co jsem kdy dal. :-)(3.9.2006)

• Rudovous

Postavy otce Fura a Paklice jsou jedinym skutecnym "zabavnym" prvkem teto televizni show. Kdyz to ovsem srovnam s "modernou" typu Trosecnik - je Pevnost Boyard vlastne docela prijemny oddech v nedeli po O ... . Je vam tak 15 ... Klaus se Zemanem se hadaji na druhem programu a Paces (nikoli Vaclav- na to pozor!) si to straduje se slicnou Adrianou (Sklenaříkovou - Karembeu) po uzkych chodbach romanticke pevnosti. Takze vlastne pet hvezd.(11.4.2009)

Originalni soutez, kterou jsem jako dite doslova hltal. Paklic a Paces byli stejnak nejlepsi :-)(21.1.2008)

Boyard mal nezameniteľnú dobrodružnú atmosféru, ktorú som už nikdy nepostrehol v iných súťažiach podobného typu. Záverečné odnášanie zlatých mincí spred pazúrov tigrov, ako aj rôzne fyzicky, psychicky, ale aj vedomostne náročné úlohy proste nemali chybu. Boyard som žral, už keď som ho objavil na nejakej satelitnej televízii a keď prišla slovenská mutácia, ťažko by ste hľadali šťastnejšieho týpka :)(7.5.2008)

Jenda z nejlepších soutěží mého mládí. Ať žije otec Fura :-D(11.10.2010)

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) |(21.10.2013)

Soutěž, která mě vážně bavila.(30.11.2007)

Když jsem byl menší, Fort Boyard pro mě byla jasná dobrodružná volba na sobotní odpoledne. :)(4.8.2010)

• WANDRWALL

Byl to pro mě tak neuvěřitelný seriál, co někdo vymyslí a jiný sleduje, že jsem jím byl na pár dílů hypnotizován, než jsem to vzdal a jen kroutil hlavou nad tím, jak dlouho se to ještě vysílalo.(21.8.2010)

Fakt super hra. Aj keď slovenská verzia tiež bola, tak na českú nemala ani najmenej. Ale fakt super show, je škoda, že v dnešnej dobe sú "In" väčšinou také reality show, ktoré nie sú ani spolovice také dobré, ako táto.(12.7.2010)

paráda mohli by to dávát znovu.Bo udělat nové dily(14.12.2011)

myslim, ze kazdy kto sledoval boyard bol tym vsetkym uneseny.. napatie, atmosfera, kopec zaujimavych miestnosti, pavuky, adrenalin, liliputani, zvierata.. parada.. hltal som to vo velkom.(9.12.2007)

Kvalitní francouzský soutěžní pořad. Jako malý jsem to sledoval celkem často. Ti liliputáni jsou dobří. A nejlepší je závěrečné sbírání zlata u tygrů. "Mirando, otoč tygří hlavou." :D(23.2.2013)

• Snorlax

Nebohá pevnosti bledá, co tys to, chuderko malá, musela všechno zhlédnout od doby, co se do tě zamilovali filmaři? Nejdříve sis zahrála v krásném filmu a pak to s tebou šlo rapidně dolů. Kobky v tobě opravili, nádoby s ohavným obsahem do nich narvali a ječícími ženštinami tě počastovali. A ještě tomu říkali soutěž.(5.10.2011)

V dětství jsem hltal a viděl každý díl. Rád bych se kouknul na reprízu nebo nové díly. Ach jo to byly časy.(11.11.2008)