Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

Slasher

To je fakt těžký hodnotit. Paris si úplně v klidu paroduje sama sebe, nebo alespoň svoji image na veřejnosti, dělá ze sebe snad ještě větší krávu než je. A je jí to úplně u prdele. Prostě vrchol. PLEDGE THIS je celkem nevídaná krávovina, opravdu špatný, špatný film, totálně splácaný dohromady že se člověk ani nestačí divit. Ale bavil jsem se. Ať žije platapussy a fuj s holčičíma hovnama. ()

tron odpad!

„Máme len jedno pravidlo. Ak sa budete chcieť zabiť, oznámte nám to vopred, aby sme stihli naplánovať večierok.“ Sú dve možnosti, čo je Paris Hiltonová. Prvý názor na ňu publikovať nemôžem, ale pracovne tento stav nazývajme „ochechula“. Nepublikovateľný názor začína písmenami „pi“. Druhá možnosť je, že má vyššie IQ, ako Sharon Stoneová a Dolph Lundgren dokopy, raz získa hereckého Oscara (alebo aspoň Nobelovu či Pullitzerovu cenu) a to, čo predvádza vo filmoch i v realite, je fantastický mystifikačný herecký výkon. Tak či tak, TRHNI SI! je strašná "komédia", ktorá ma nebavila ani v scénach, ktoré na papieri samy osebe SÚ vtipné (hľadanie použitých kondómov, dievča s nadváhou výkalmi vystreknuté tri metre do vzduchu, pannou zlomený vibrátor), ale na plátne vyzerajú hrozne. Kým u iných nevydarených komédií sa aspoň diplomaticky usmievam, aby sa nepovedalo, tentokrát som len miestami až zhnusene, znechutene a otrávene civel na „príbeh“ a „herecké výkony“ a nevedel, čo si myslieť. Tak som aspoň krútil hlavou. ()

genetique odpad!

Tak toto bola šleha! Jeden z mála filmov, pri ktorých mám pocit, že odpad! je málo a že by sa zišlo aj záporné hodnotenie. Ja znesiem aj blbosti (keď dokážem dať 'Scary Movie 3' štyri hviezdičky), ale táto namejkapovaná, umelá, namelírovaná, napomádovaná, tupá chujovina (určená snáď len pre vymleté mozgy fekálnych kráv, ktoré film zobrazoval) mi vzala hodne trpezlivosti, kým som ju dopozeral. Aj to len v zrýchlenom pretáčaní niektorých scén a len zo solidarity k tomu, že táto nevysloviteľná ukrutnosť je vlastne film. Raz, či dva krát som sa dokonca aj zasmial, ale škoda, že to vlastne ako vtip myslené nebolo. No, nám už zostáva len čakať, kedy dostane Paris ponuku aj na nejakú charakterovú rolu. Potom končím s filmovým priemyslom a prestupujem do kláštora. A malá rada na záver: keď po piatich minútach zistíte o čom film bude a máte pocit, že to bude klišé, máte pravdu a pre vaše dobro – pretočte rovno na posledných desať-pätnásť minút, o nič neprídete. Naopak, ušetríte si toho mnoho, radšej tú hodinu čumte do steny, bude to plnohodnotnejší zážitok. Alebo to rovno vypnite. 0%. ()

choze odpad!

Pod hlavičkou amerického humoristického magazínu National Lampoon vzniklo ledacos zajímavého, od klasiky jako byla série Dovolených s Chevy Chasem až po slušnou parodickou NABITOU ZBRAŇ 1, ale v posledních letech se tahle značka stala synonymem pro postprcičkovské ulepené teenagerovské komedie jako SEXY PARTY a právě TRHNI SI! Téměř bezdějová dementní řachanda se opírá hlavně o hvězdnou auru Paris a fekální a sexuální vtípky, kterým není nic dost trapné. ()

Asia_Power

Paris Hilton hraje to, co hraje celej život - totální píču a musím uznat, že tu roli zvládá dokonale, ale ještě aby ne když jí hraje celej svůj život. Komediálních scén je ve filmu hromada a u většiny z nich mi bylo trapně za všechny zúčastněné a čekala bych, že po filmu spáchaj hromadnou sebevraždu. Jediná holka co mě tam nesrala, byla Paula Garcés, která ale nebyla šťastná volba, protože je hezčí než Hiltonová už od začátku filmu a to i bez tuny mejkapu na hubě. Nikoho tak nemůže překvapit, že Paris přebere kluka a vytře si s ní prdel. Co se povedlo je stádo koz, co se na mě z obrazovky valilo v několika vlnách a pak ještě fakt, že jsem se asi 2x uchechtla. Je pravda, že jsem si během filmu stihla vyžehlit, zalejt kytky a dokonce se zkouřit, každopádně jsem čekala podstatně větší píčovinu ve stylu debilního humoru jako byl třeba ve filmu Modelky na zabití. Tohle je sice kundovina, ale netiká mi v oku, nekrvácím z nosu a ani si šíleně nemumlám sama pro sebe a nekejvu se dopředu a dozadu. Takže vyhodnocení tohohle díla jako sedmýho nejhoršího filmu všech dob mi přijde jako kolosální kokotina. A že se mnou milej uživateli CSFD nesouhlasíš? Trhni si! ()

• Film se natáčel v Miami na Floridě. (rafix)