Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Měla to být spravedlivá odplata, ale z pronásledujícího se nakonec stal štvanec. Rodina Kenta Taggarta, stejně jako v té době stovky dalších přistěhovalců, míří na západ, aby tu hospodařili na půdě zakoupené od státu. Jejich záměry ovšem ani trochu neschvaluje místní rančer Blazer, který se svým synem Rusty Bobem a dalšími kovboji Taggartův dobytek rozežene. Při následné přestřelce je Kent zraněn a může jen bezmocně přihlížet povraždění svých rodičů Rusty Bobem. Kent sice záhy vraha vystopuje a ve férovém souboji na kolty před zraky starého Blazera zastřelí, netuší ovšem, že rančer už mezitím najal zabijáka a vypsal na jeho hlavu odměnu pěti tisíc dolarů. (dopitak)

(více)

Recenze (4)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Typicky produkt westernovej inflacie zo 60. rokov. V 60. rokoch sa tocili uz 100 -ky westernov rocne pomaly, najotrepanejsim klise bola kradez koni. Tu je sice vrazda rodicov a rozohnatie stada hovadzieho dobytka, ale rezisersky je to mdle, dialogy su nudne a spatne, par prestreliek to potom u znezachranilo : 35 % ()

Reklama

Mol 

všechny recenze uživatele

Miluju Dana Duryeho. Ty jeho role gaunerů se smyslem pro humor :) Mno a pochválit musím i Taffarta. Pořádně ostrej hrdina, žádnej sráč!! ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Maličko naivní western, ve kterém jsou Apačové opět líčeni jako tupá stvoření, která při útoku bezcílně objíždí kolem nedokonalé vozové hradby několik obránců, a když jich dost popadá z koně, stáhnou se z dostřelu. Pochvalme však mladého Tonyho Younga v roli mstitele Kenta Taggarta, jehož mužný zevnějšek a drsný hlas k sobě patří jak jezdecké boty a ostruhy. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • David Carradine v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Reklama

Reklama