Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Během volebního dne v Bluerock se cizinem jménem Tom Brewster pokouší odeslat důležité psaní. Město je ale vzhůru nohama kvůli volbě starosty a následnému dostihu. Tomovi tak dá velkou práci přesvědčit poštmistra k odeslání zásilky nejbližším dostavníkem. Spřežení je záhy přepadeno, ztratí se ale pouze dopis. Tom se vrací do města a přijímá nabídku nového starosty a gamblera Turlocka stát se šerifem. Neumí sice střílet, ale to se jak vidno Turlockovi a jeho lidem jedině zamlouvá. Čeká ho několik úkolů. Předchozí šerif byl zavražděn, a jeho vrah dosud běhá na svobodě. V Bluerock po sobě zanechal dceru, toužící pomstít otcovu smrt... (dopitak)

(více)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Rodokapsů bylo napsáno. A povedených i nepovedených adaptací natočeno. Tohle je z kategorie "Warner musí natočit do roka aspoň XX westernů", tak tady mě máte. Nuda, předvídatelný padouch, málo sexy hlavní žena. Šerif vládne lasu, nikoliv zbraním střelným. Dost obtížná angličtina. Všimněte si poskoka starosty Barney Turlocka - je hubený, vyjukaný, hraje hlavně grimasou a podle mě parodoval Stana Laurela. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Michael Curtiz natočil řadu výborných filmů, tenhle ale mezi ně nepatří. Tento western je laděn spíše do komediálního žánru, což by mi nevadilo, kdyby to alespoň bylo vtipné, ale až na scénu s Billy Kidem nic moc. Navíc hlavní hrdina je dost tuctový a tu ženu už si ani nevybavuju. A to píšu komentář asi dvě hodiny po skončení projekce. ()

Reklama

Galerie (1)

Reklama

Reklama