poster

Tři mušketýři

 • Česko

  Tři mušketýři: Mickey, Donald a Goofy

 • USA

  Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

 • Slovensko

  Mickey, Donald, Goofy: Traja mušketieri

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 68 min

 • josieaddms
  ***

  Řekněme že to není až zas tak dokonalý filmík, ale taky řekněme, že znám jednu nejmenovanou čtyřletou osobu, která bez tohoto filmu nedá ani ránu. Já kdybych to hodnotila za sebe, nedala bych tomuhle filmu víc jak hvězdičku, protože kraví verze Carmen má sice možná něco do sebe, ale přeci jen to není zrovna můj šálek čaje. Ale jelikož musím uznat že tenhle film je mého malého brášky skoro nejoblíbenější ze všech, nemám to srdce, a snad ani to právo soudit to takto urážlivě. Když vidíte malé děti jak hltají dětské filmy, mám takový pocit že by se to mělo hodnotit podle nich, protože jim byli tyto příběhy určeny, a ne nám, cynickým a znechuceným post infansům. Pro nás jsou tu všichni ty superhrdinové, a všechny ty pseudointelektuální dramata, a samozřejmě přeslazené romantické komedie plné umělé dokonalosti a sentimentality. Ale zpět k filmu, tohle je srandička přesně pro intelektuální úroveň mého malého brášky, a tak to má být. Víc nic.(13.12.2011)

 • monolog
  ****

  To, že Disney přestane kreslit filmy starým způsobem je podle mě to nejhorší rozhodnutí v jejich historii, protože žádný 3D postavičky prostě tak příjemný a roztomilý být nedokážou (to je vidět na všech těch posledních filmech jako Madagaskar, kde zvířata vypadají spíš jak zlej sen). Navíc si nedovedu představit některou z těchto postaviček trojrozměrnou. To je jako trojrozměrnej Homer, kterej byl věru strašnej. Tím pádem pravděpodobně se už s nimi spíš nesetkáme. Co se týká tohoto filmu, je to zábavná vzpomínka na dobu, kdy nedělali desítky projektů určený pro nejmenší diváky a navíc jen na video. Děj je moc infantilní a plytkej a neoriginální, postavy nejsou nijak propracovaný a Dumase se to nedrží vůbec nijak. Nejvíc mě rozesmálo, když kolem Mont Saint Michel bylo tolik vody (a cesta od něj trvala do Paříže pár hodin na jednom koni), že do ní házeli svázaný nepohodlný lidi. Ve skutečnosti by se tam člověk utopil v pohyblivých píscích. Ale i přesto všecko je to zábavná pohádka, klidná jenoduchá oddechovka na víkendová odpoledne.(20.5.2006)

 • unclejack
  ***

  Jasné, ako plnohodnotné spracovanie - alebo aspoň alegorické spracovanie - Troch mušketierov to nemôžeme vôbec brať. Skôr ako taký príjemný animovaný úlet, film v ktorom dostávajú tri hlavné postavy výnimočne približne rovnako priestoru - Mickey, Donald ťa prehral na plnej čiare - hoci vychádzajú z pochybného scenára a miestami už otravného hudobného doprovodu. Každopádne kapitán Pete bol neskutočne vtipný...(23.12.2013)

 • Fingon
  ****

  Možná budu vypadat divně (no a co), ale po dvojím shlédnutí v rozmezí 24 hodin musím říct, že tohle je skoro dokonalé. Snad nejlepší zpracování Dumasova tolikrát profláknutého příběhu. Má to cca 70 minut, je tam Mickey Mouse, a ta hudba... Teď vážně. Dlouho mě žádný animák nedokázal takhle přikurtovat ke křeslu...(22.2.2006)

 • xxxblade
  ***

  Čekal sem přepracování Dumasova příběhu do dětské formy ovšem Dysney převzal jen název, Beru to ale porad sem čekal na to kouzlo které v sobě má Donald , Pluto, Goofy a pro mě nejmíň oblíbený Micky ale nějak sem se nedočkal. Opravdu je to jen film pro děti a pokud čekáte , že se film bude rovnat starým příběhům tak čekate zbytečně. Prostě jen průůměr(6.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace