• Pukancek

Boze, za co nas trestas?? keby sa tie decka v Mexiku radsej nieco normalne naucili ako take chobotiny tocili. zmiesane vsetko dokopy. zapletky z celeho sveta ... strateny otec, osamela matka, trhnuta dcera, podvedena priatelka, zufaly priatel.. zle zle zleeeee .. videla som len 1 cast ale uz nikdy NIKDY viac..(23.11.2010)

• nirvana91

Až keď je človek nútený sa na takéto niečo pozerať bez možnosti prepnúť na iný kanál alebo čo i len počúvať tie stupídne konverzácie tak dokáže patrične oceniť dlhé 10-minútové reklamy. Ale počkať.. ono sú pre istotu skrátené. Toto by mali zakázať v čakárňach u doktorov a dovoliť len doma za 4 stenami obývačky so zavretými dverami a zabednenými oknami s upozornením "pozeranie na vlastné riziko!".(29.7.2013)

• HDeer

Školský komplex v tejto telenovele je skutočne fantastické prostredie, ale tak nehorázne trápne a úbohé príhody aké sa na škole odohrávajú, človek pravdepodobne ani nezažije. Stereotypné situácie so stále rovnakou hudbou sú po pár zopakovaniach na nevydržanie, čo sa týka náplne seriálu: Okrem vzťahov a pár koncertov RBD nič iné neponúka, pravdepodobne najmenej prirodzená telenovela 21. storočia. Netuším kto vymyslel niečo takéto podradné, no i keď viem že z tejto frašky profituje, ja by som ho už k natáčaniu nepustil.(26.1.2012)

Toto je jeden z prípadov, kedy ma všeobecný pohľad ľudí vôbec nezaujíma. Rebeli sa stali jedným z najúspešnejších seriálov na svete. Je to asi jedna z mojich najobľúbenejších telenoviel. Veľmi som si ju spojil so svojim životom, veľmi sa mi páčili jednotlivé postavy, dej bol živý, bola to zábava. Bolo to síce o deťoch bohatšej vrstvy, ale poučeniami a posolstvom to častokrát zachránili. Navyše hudbou to celé ozvláštnili. Spočiatku sa mi páčila najmä Dulce María, a neskôr trocha aj Anahí, no najmä som prišiel na chuť Maite Perroni. Tá je snáď pozemský anjel. Taktiež Alfonso Herrera z mužskej časti bol môj obľúbený herec v tomto seriály. Najviac som nemal rád to klopkanie, ale dej a scenár to často zachránili, oni sa ozaj správali ako rebeli. Pre mládež zaujímavý film, síce so všetkým by sa súhlasiť nedalo a niečo vyznelo trápne, ale treba pochopiť, že Mexiko je iná krajina a aj ľudia sa tam inak správajú. V žiadnom prípade by som ho neradil medzi najhoršie seriály, je to premrštené, lebo niektorí ľudia tu idú stádovito alebo im možno závideli tie zážitky, ktoré oni sami nemali. Navyše zábava a vtip tu bol. Netvárilo sa to zbytočne vážne a malo to rôzne formy deja s rôznymi experimentmi, navyše sa to točilo veľmi dlhý čas. Mne sa to páčilo a bavil som sa.(4.9.2012)

Áno je to blbosť, ale keď ja s toho nemôžem ... obsadenie vynikajúce ... skupinu RBD mám celkom rád (škoda že sa už rozpadli), haluzné postavy a to hlavne vedľajšie, príbehovo úplne odlišné od iných juhoamerických sračiek a najväčšou zbraňou tohto seriálu je humor, ktorého je v každom diely požehnane ... i keď je niekedy trápny ale aj tak. Pre iných to je možno odpad ale pre mňa je tento seriál kultovou záležitosťou(22.5.2010)

• - V tejto telenovele hosťovalo niekoľko významných osobností hudobného sveta – napríklad speváčka Hilary Duff, speváci Lenny Kravitz a Tiziano Ferro či skupina Gorillaz. (dxrayko)

• - Natáčení probíhalo v mexickém sportovním centru Bosque Real, místě konání mnoha golfových turnajů. (metal.storm)

• - Rebeli sú remakom populárnej argentínskej telenovely Rebelde Way (2002). (dxrayko)