Škola „Elite Way“ je škola, jejíž věhlas sahá až za hranice samotné země. Tato škola je jiná než všechny ostatní – má svá vlastní pravidla, tréninkové programy a aby byla schopna fungovat podle svých pravidel, sama si volí své vedení.
Náš příběh začíná ve chvíli, kdy studenti rozohněného 4. ročníku poznají své nové spolužáky a utečou z Letního Klubu. Téměř okamžitě se mezi nimi utvoří blízké vztahy a vzniknou první rozepře, což tento ročník velice poznamená. Čtyři silné osobnosti, vůdci od přírody, chodí právě do tohoto ročníku a mají silný vliv na ostatní. Tito čtyři mají své kvality i slabé stránky a každý z nich se snaží prosadit své názory. Vzniknou pravá přátelství, nenávist, první lásky, loajalita a také zrada. Zatímco oni žijí ponoření do svých stálých konfliktů, soutěží a bojů o moc, nevidí, že jsou pouhými šachovými figurkami ve složité hře ekonomiky a politických zájmů. (Terryk)

Pukancek odpad!

Boze, za co nas trestas?? keby sa tie decka v Mexiku radsej nieco normalne naucili ako take chobotiny tocili. zmiesane vsetko dokopy. zapletky z celeho sveta ... strateny otec, osamela matka, trhnuta dcera, podvedena priatelka, zufaly priatel.. zle zle zleeeee .. videla som len 1 cast ale uz nikdy NIKDY viac.. ()

Marek1991

Toto je jeden z prípadov, kedy ma všeobecný pohľad ľudí vôbec nezaujíma. Rebeli sa stali jedným z najúspešnejších seriálov na svete. Je to asi jedna z mojich najobľúbenejších telenoviel. Veľmi som si ju spojil so svojim životom, veľmi sa mi páčili jednotlivé postavy, dej bol živý, bola to zábava. Bolo to síce o deťoch bohatšej vrstvy, ale poučeniami a posolstvom to častokrát zachránili. Navyše hudbou to celé ozvláštnili. Spočiatku sa mi páčila najmä Dulce María, a neskôr trocha aj Anahí, no najmä som prišiel na chuť Maite Perroni. Tá je snáď pozemský anjel. Taktiež Alfonso Herrera z mužskej časti bol môj obľúbený herec v tomto seriály. Najviac som nemal rád to klopkanie, ale dej a scenár to často zachránili, oni sa ozaj správali ako rebeli. Pre mládež zaujímavý film, síce so všetkým by sa súhlasiť nedalo a niečo vyznelo trápne, ale treba pochopiť, že Mexiko je iná krajina a aj ľudia sa tam inak správajú. V žiadnom prípade by som ho neradil medzi najhoršie seriály, je to premrštené, lebo niektorí ľudia tu idú stádovito alebo im možno závideli tie zážitky, ktoré oni sami nemali. Navyše zábava a vtip tu bol. Netvárilo sa to zbytočne vážne a malo to rôzne formy deja s rôznymi experimentmi, navyše sa to točilo veľmi dlhý čas. Mne sa to páčilo a bavil som sa. ()

nirvana91 odpad!

Až keď je človek nútený sa na takéto niečo pozerať bez možnosti prepnúť na iný kanál alebo čo i len počúvať tie stupídne konverzácie tak dokáže patrične oceniť dlhé 10-minútové reklamy. Ale počkať.. ono sú pre istotu skrátené. Toto by mali zakázať v čakárňach u doktorov a dovoliť len doma za 4 stenami obývačky so zavretými dverami a zabednenými oknami s upozornením "pozeranie na vlastné riziko!". ()

drake31

Áno je to blbosť, ale keď ja s toho nemôžem ... obsadenie vynikajúce ... skupinu RBD mám celkom rád (škoda že sa už rozpadli), haluzné postavy a to hlavne vedľajšie, príbehovo úplne odlišné od iných juhoamerických sračiek a najväčšou zbraňou tohto seriálu je humor, ktorého je v každom diely požehnane ... i keď je niekedy trápny ale aj tak. Pre iných to je možno odpad ale pre mňa je tento seriál kultovou záležitosťou ()

MM_Ramone odpad!

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj mexický štyristo štyridsať dielny seriál "Rebeli" (Rebelde). Odpad! ()

• V roku 2009 tvorcovia predali práva na jej americkú verziu speváčke a herečke Jennifer Lopez, ktorá ju bude produkovať. (dxrayko)
  • V tejto telenovele hosťovalo niekoľko významných osobností hudobného sveta – napríklad speváčka Hilary Duff, speváci Lenny Kravitz a Tiziano Ferro či skupina Gorillaz. (dxrayko)
  • V španielsky hovoriacich krajinách sa táto tínedžerská telenovela stala kultúrno-sociálnym fenoménom: vystupovali v nej fiktívne kapely Erreway a RBD, ktoré potom naozaj vznikli a zožali obrovský úspech. (krasomama)