sud

Kdekdo by řekl, a neměl bych mu to za zlé (do jisté míry to je i pravda), standardní televizní thriller, jakých v 90. letech vzniklo spousty. Nízký rozpočet a televizní look je nepřehlédnutelný, stejně jako fádní režie Petera Wellera. Avšak neonoirová pulpová atmosféra románů Elmora Leonarda z toho prýská na všechny strany, David Caruso má dostatečné charisma, Marg Helgenberger je nádherná femme fatale a Jeff Kober si svého slizouna náležitě vychutnal. 60% by bylo tak akorát, díky zdejší hvězdičkové láci dávám 70%. ()

Wacoslav1

Nadprůměrně zábavný, navíc řemeslně velice slušně udělaný akční béčko se solidní výpravou, který jsem si po docela hodně dlouhý době připomenul. Ústřední duo sice někdy až příliš tlačí na pilu, aby to mezi nimi fungovalo a zrovna Caruso nepatří mezi mé kdovíjaké oblíbence, ale všechno vynahrazuje Koberův záporák kterej se ze svým psychopatickým kukučem pro podobný role snad narodil.75% ()

Lacike

Solidne TV spracovanie novely Elmore Leonarda. Sice ani zdaleka nedosahuje urovni peciek typu Jackie Brown alebo Get Shorty, ale v ramci TV podmienok je vysledok velmi dobry. Skvele sa vydarilo herecke obsadenie. Chemia medzi Carusom a Helgenbergerovou funguje na jednotku, ale najlepsi bol aj tak slizky zaporak v podani Jeffa Cobera. Zvysok hercov je uz len do poctu. Stvrtu hviezdicku nedam, lebo zaver bol predvidatelny od prvych minut a ako romantika ma to dost stvalo. Zaroven to aj v TV produkcii mohlo mat vybrusenejsie dialogy a trochu stylovejsi vizual. Weller to natocil dost rutinne. Holt herec. :). Ale nevadi. Vdaka skvelej ustrednej trojke a prijemnej atmosfere to strci do vrecka viacero nevydarenych kinofilmov podla knih Elmore Leonarda. 6/10. Tie jednohviezdickove hodnotenia su dost mimo. Neviem, co od toho ti ludia cakali. ()

vegetol.mp

By mě popravdě zajímalo, kolik z těch lidí, co to tady tak blbě hodnotí, ten film opravdu vidělo. Jinak jde o solidní tv film, který Caruso natočil poté, co šla jeho kinokariéra rychle ke dnu. Příběh sice v daném žánru nepřináší nic nového, ale je dostatečně zábavný, aby udržel divákovu pozornost až do konce. Wellerova režie je svižná, dialogy taky odsýpají a Caruso i Helgenbergerová se svých rolí zhostili dobře. Největším překvapením je ale skvělý záporák, se zálibou v nevkusných oblecích, v zábavném podání Jeffa Cobera. Ten naprosto s přehledem herecky válcuje kohokoliv, kdo je s ním v záběru. Solidní odpočinkový film. 70% ()

Martin741

Ja si petera Wellera pamatam hlavne ako sympatickeho herca z filmu Zlo neznameho Puvodu, a jak tak pozeram, chytil sa aj rezie. No ale dopadlo to rozpacito, namet este ujde, len Weller je tu len réziser rutiner bez stipky inovacie a napadov. Skoda aj toho lacneho rozpoctu, to na filme rychlo poznat, ze je to natocene za par supov : 50 % ()