HellBent

Horor / Thriller

USA, 2004, 85 min

• towstit

Typicky slasher ibaze s Gaymi v hlavne ulohe. Koho toto vobec napadlo?(11.9.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $183,066Tržby Celosvetovo $-(2.7.2009)

Tak tohle mě mile překvapilo. Vyvražďovačka sice průměrná, ale jelikož radši koukám na chlapy než na prsatý blondýny, tak má film u mě plus. Ale i tak je to průměr a divák s odlišným vkusem se u toho může taky trochu zbavit. Gay tématika tu není jediným tahounem filmu, jak u spousty jiných....(22.4.2011)

• Disk

Nápad natočit slasher, ve kterém jsou oběťmi gayové namísto slečen, nebyl vůbec špatný. Problém je ve zpracování, které bohužel selhává snad ve všech myslitelných ohledech. Scénář je vysloveně katastrofa. Postavy odříkávají hloupé repliky a vůbec se chovají jako idioti, vrah vypadá velmi směšně a jeho maska budí svou trapností přinejmenším úsměvy, nehledě na to, že jeho provádění vražd je předvídatelné a hlavně zoufale bez nápadu. Byl to homofob? Chtěl se z nějakého důvodu pomstít? Provedli mu lidé něco hodně ošklivého? To se bohužel nedozvíme, scénář z nepochopitelných důvodů pomíjí motivaci jeho vraždění. Vizuál připomíná amatérské video v tom nejhorším slova smyslu, režie je vpravdě edwoodovská. V závěru se sice objeví nějaký menší napínavý okamžik, bohužel už je příliš pozdě, aby soudný divák tomuto filmu zvýšil hodnocení. Kdyby k tomuto tématu přišel Gus Van Sant nebo nějaký jiný schopný režisér, určitě by to stálo za pozornost. Takhle bez milosti jen 1/10.(1.6.2011)

• Gavin87

Film v mých očích natočen na poněkud amatérské úrovni. Musím uznat, že některé momenty se mi velice líbily, avšak celkově musím hodnotit pouze dvěma hvězdami. Vypointování filmu mohlo být propracovanější. Především mi vadila absence závěrečného rozuzlení ve formě naleznutí motivu vražd a pochopitelně odkrytí a identifikování pachatele. Obojí snižuje můj dojem z filmu. Snad bych ještě dodal, že podle mého úsudku obsah filmu zde na čsfd plně nekoresponduje s dějem skutečným.(29.4.2011)

• - Fetišistický klub "MeatLocker" bol v skutočnosti kostolom. Filmový štáb natáčal v sobotu neskoro do noci a následne sa pustil do horúčkovitého upratovania, aby sa ráno mohli konať obrady. (beso74)

• - Režisér filmu Paul Etheredge-Ouzts mal pôvodne v úmysle natočiť všetky vraždy bez toho, aby sa v zábere ukázala kvapka krvi. (beso74)