Nemůžu si pomoct ale příběh je až příliš absurdní aby se dal brát vážně a zase na druhou stranu jako komedie to taky žádnou díru do světa neudělalo. Hlavní hrdina W.Haines mi byl krajně nesympatický, mimima M.Davies taktéž. Příběh je zcela obyčejný, spíše výrazně přehnaný, závěrečný happyend nevýrané mínění jen podtrhuje. 60%.(17.12.2010)

Scénář - Agnes Christine Johnston, Laurence Stallings, Wanda Tuchock a Ralph Spence. Nostalgická němá a krásná komedie.(7.6.2011)

• Houdini

NFR 2003(5.4.2004)

Vynikající parodie na filmový průmysl, aneb Hollywood si dělá legraci sám ze sebe. Marion Davies a ostatní tehdejší hvězdy se nebojí dělat humor na vlastní účet. Objeví se Douglas Fairbanks, Elinor Glynnová, John Gilbert, King Vidor i Chaplin. Filmové zákulisí mě vždycky baví. Nejvíc se mi líbilo: "Představte si, jak váš otec umírá hladem!" a "Marion Davies? Tu nesnáším!"(12.7.2014)

• - V malém cameo roli režiséra si ve filmu  zahrál režisér King Vidor. (Terva)