poster

Tas! (TV film)

 • Kanada

  Draw!

 • Kanada

  Une fois pour toutes!

 • USA

  Draw!

 • Velká Británie

  Draw!

Western / Komedie

Kanada / USA, 1984, 98 min

 • zlabus
  **

  Značně rozvolněný a žánrově naprosto nevyvážený a nekonzistentní televizní western, kde klišé potkáte na každém rohu. Jediné, co stojí za pozornost je ústřední dvojici "veteránů divokého západu", která už je na sklonku této éry poněkud navíc, a stejné to je i s celým filmem, který je živoucím důkaz toho, že zlatá doba westernu skončila dávno před rokem 1984. 40%(13.5.2014)

 • aLPaC
  **

  Nudný western odehrávající se většinu času v hotelovém pokoji, kde se Kirk ukrývá před zbytkem města. To dost připomíná starší Douglasův western Poslední vlak z Gun Hillu, jenže ten se silou napětí i příběhem s tímto nedá srovnat. Je to jasné, tenkrát byl Douglas na vrcholu, kdežto v 80. letech to už nebylo ono.(18.10.2014)

 • sud
  ***

  Návrat dvou velkých westernových legend Kirka Douglase a Jamese Coburna a western jako (téměř) za starých časů. Oba herci se svých rolí zhostili na výbornou a jde jim to, jako za mlada. "Tas!" není v žádném případě hloupý film, který páchne trapností a stuchlotinou. Je to svěží komediální western pro chvíle pohody. 60%.(14.3.2007)

 • majo25
  ***

  Dvojica prestarnutých westernových legiend to v tomto televíznom projekte natrela aj niektorých svetoznámejším kinowesternom. Nie je to celkom komédia, skôr sa neberie príliš vážne. A to je aj jeho veľkou devízou. Síce je to v nektorých pasážach až pritiahnuté za vlasy, napr. pri súloži starca s fešnou mladšou blonckou....som nevedel, že už vtedy boli herečky ľahkých mravov. Ústredná dvojica je sympatická a poohreje srdce každého westernového fanúšika. A to aj v jednoduchšom televíznom filme s neprekvapivým záverom.(13.5.2017)

 • elCarda
  **

  Musím uznat že to pro mě bylo spíše zklamání. Oba herci hlavních postav jsou ikony westernů. Bohužel tak nějak mi připadlo že si prostě chtěli zavzpomínat na staré dobré časy a vznikl tento film. Děj je poněkud fádní, zápletka nelogická a triviální. Obecně v zato se tam něco děje jenom v prvních deseti minutách. Potom už je to jenom pomalé válení exkrementové kuličky k závěrečnému (a předvídatelnému) happy endu.(18.1.2011)