Celkem zábavnej a aspoň teda pro mě poměrně neznámej osmdesátkovej film ze starou hereckou školou. A pravda, že těch nejrůznějších béčkových a některých skoro ačkových hvězdiček je tu docela dost. Pravda není to nic převratnýho nebo výjimečnýho, ale potěší, že se to nebere příliš vážně a mix humoru a akce v pozadí té dobrodružné a exotické zápletky je docela dobře vyváženej. Za mě pohodových 60%(11.7.2015)

Čtveřice riskujících zlodějíčků-amatérů, kteří se džunglí probojují až k vysněné sumě 4 mil.dolarů skrze sympatického šéfa banditů Quinna, podplacenou kolumbijskou policii a drogového krále Coburna. Všichni sympatičtí a dobře hrající podávají odvážné akční výkony..(14.3.2011)

- Jste ze CIA? - Ne, jsme na podpoře. Čtveřice nezaměstnanejch lůzrů se vydává do amazonskejch pralesů okrást drogovýho bosse. Solidní dobrodružná jízda, která si diváka získá svižným tempem, humorným nadhledem a sympatickou sestavou herců. Není to žádný umění, ale solidně odvedenej žánrovej kousek, kterej si užijou spíš starší ročníky. 70%(5.7.2015)

Zní to jako blbost, ale je to velice svižný a celkem zábavný. Navrch prima obsazení.(3.4.2018)

béčkařina jak má být(8.2.2010)