poster

Náš muž Flint 2: Flint opět v akci

 • USA

  In Like Flint

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 1967, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mortak
  ***

  Dvě hodiny jsou moc, první třetina skoro bez Flinta se neskutečně vleče (i když naplňuje název filmu - volně přeloženo "být v akci po flintovsku", o což se pokouší nebohý šéf tajné služby), ovšem co se týče vtipu a parodování bondovek, Flint nemá konkurenci (Meyer se svým Austinem Powersem se může jít zahrabat). Coburnova Flinta totiž nikdo nepřekoná.(10.12.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,000,000Tržby Celosvetovo $-(2.9.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pouze ten, který může tančit sóla v Moskevském baletu, užívá si pobyt v mrazáku, občas zemře a mezitím napíše Slovník delfíních zvuků, může zachránit svět. A jaká to náhoda - Derek Flint všechny tyto požadavky splňuje. Takže za mne spokojenost přibližně stejná jako s prvním dílem a jediný rozporuplný pocit ve mně vyvolává zjištění, že nevím, zda bych se první vrhnul na dámy z Panenských ostrovů, Flintovy družky nebo ruské kosmonautky. Ale my už si to pořadí nějak domluvíme.(5.8.2015)

 • Gemini
  ***

  Ještě větší Bonda parodující spektákl než první díl, ale pořád jsem se hodně bavil.(9.2.2003)

 • D.Moore
  *****

  "Vymývání mozku a vlasů ve stejný čas." Skoro lituji, že jsem dal prvnímu filmu s Derekem Flintem plný počet hvězdiček, protože toto pokračování je lepší v každém směru. Humor, akce, ženy, James Coburn, Lee J. Cobb, Goldsmithova hudba... Všeho je tu nejen víc, ale je to tu také v lepším podání. Jen pro příklad - v prvním filmu mě rozesmála narážka, že si Flint občas zaletí do Moskvy, kde učí balet. Tentokrát jsem ho ale v Moskvě opravdu viděl baletit a aby toho nebylo málo, on baletní skoky využíval také ve skvělé honičce / přestřelce na moskevských střechách, k níž hrála fantastická Goldsmithova skladba Odin, Dva, Tri, Kick citující Čajkovského Labutí jezero. Jde zkrátka o opravdu ztřeštěnou crazy parodii, jejíž diváci si mohou v jedné scéně sing-along zazpívat Internacionálu, pokud přečtou azbuku (slova jim označuje poskakující rudá hvězdička), a jejíž hlavní hrdina (nepolapitelný, nezranitelný, neusmrtitelný, nezpopelnitelný a samozřejmě také neodolatelný) zachraňuje lidstvo i díky tomu, že dokáže mluvit s delfíny. Vážně.__P.S. K vidění na YouTube.(30.8.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace