May Day

May Day

Akční / Drama / Thriller

USA, 2000, 98 min

• matusb

Akoze vie mi niekto povedat ako taketo nieco moze niekto natocit? Logika je kde? Vrcholom je scena so zralokom, ked uz aspon strielaju po sebe na dva metre a nikto nikoho netrafi, mohli minut tie naboje na toho umeleho zraloka co tam plaval okolo nich. Vybuch smiechu ako najprv stiahol tu babku. Ako komedia mozno za jednu hviezdicku ale kedze to naozaj s tym kvazifilmom mysleli vazne tak odpadova megadebilina ako hrom.(16.8.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 1/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// +jo je tady James Coburn -Poseidon hadra, nezajímavé postavy, sračkoidní děj, i pro 10tiletého kluka je to hloupý film/// OMG, tak to jsem jednou šláp zase vedle. Film, který mě upoutal obálkou a od kterého jsem nevěděl co čekat se zpočátku tvářil jako akční béčko. Ovšem chybka, jeho děj je mixem Poseidonu a filmu Útok z hlubin. Jenže jestli jste nadávali na nový Poseidon, tak tuhle hovadinu vynechte a jestli se vám Poseidon líbil, tak se nenechte tímto filmem znechutit. Jeden bod u děje za to že tento námět snesu kdykoliv, film jinak ničím ani nevyniká, Coburn odříká pár frází a hlavní i vedlejší postavy jsou jaxi stádo hňupů. Nejvíce mě však iritovali akční přestřelky na lodi, to se (ne)musí vidět./// Celkem 16%///(17.10.2006)

• 5150

Docela zbytečný akční thriller, který dějem silně připomene DOBRODRUŽSTVÍ POSEIDONU a nápady řadu dalších známých filmů (mj. hezky vykradený ÚTOK Z HLUBIN). Jediným jeho kladem je celkem přehledný a koukatelný děj, bohužel s řadou logických přešlapů (profesionální zabiják netrefí vyděšenou ženu několika výstřely na vzdálenost cca 5 metrů, vzápětí to od ní dostane jedním výstřelem rovnou mezi oči!, atd.). Počet dobrých hlášek rovná se nule, akce je bez nápadu, efekty snad. Herecké obsazení je nezajímavé (v titulcích na prvním místě uvedený James Coburn má pouze vedlejší roli). Hlavního záporáka ztvárnil Alex Hyde-White.(9.5.2008)

Tohle prekvapive celkem slo na jmeno rezisera ale je to lepsi nez zpaskrivena tv verze poseidona kterou natocil o par let pozdeji a ten zralok v utrobach potapejici se lodi byl celkem ulet samozrejmne je to zetkarska zabava ale takova proti ktery nic nenamitam(28.11.2011)

• lmlizard

tak som vám raz večer prepínal ovládač od telky a narazil som na tento film. Hneď som si vzpomenul ze čo to je, lebo som už raz tento film videl. Okamžite som si sadol za CSFD a rozhodol som sa rýchlo napísať : P O Z O R !!!! TENTO FILM JE NENORMÁLNA STRATA ČASU!!! Ak si chcete pozriet daľšiu americkú hovadinu, v ktorej vás nič neprekvapí a máte stále pocit že všetky scény ste už niekedy videli, akurát sú tam iný herci a okolie, tak moje varovanie neberte vážne a film pozerajte len na vlastné riziko...(26.4.2008)