Bývalý kickboxer brání krásné sestry před útoky japonské mafie. Max býval přeborníkem v kickboxu. Po tragédii v ringu se však rozhodl změnit profesi, stal se sportovním fotografem a dnes patří mezi nejlepší. Při focení zakázky na ostrově Guam se seznámí s Jane a Christy Goodovými, které si tu užívají dovolené. Když však koupí sošku nefritového draka, jejich život se ocitne v nebezpečí. Soška totiž patřila nelítostné japonské mafii, která ji chce zpět a její zabijáci se nezastaví před ničím, aby ji získali. Jedinou nadějí sester Goodových je Max, který však bude muset využít všech svých bojových dovedností, aby je ochránil. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Je z podivem kolik nudy lze nacpat do jednoho filmu. Mohlo to bejt guilty pleasure jako hrom, ale nepovedlo se. Souboje taky neoslnili. No aspoň jsem u toho neusnul. Zato to nakonec dostane 20% ()

Lacike

Tento film som si pozrel, lebo na nom spolupracoval aj Isaac Florentine, jeho dvorny strihac a choreograf J.J. Perry. Takze som ocakaval totalnu volovinu s dobrymi bitkami. A to som viacmenej dostal. Vsetky bitky nie su vydarene a aj tie lepsie na sucasny Florentineov standard nemaju, ale nelutujem, ze som ich videl. Hlavne uvodna bitka v bare a finalny suboj patria v ramci USA produkcie k tym lepsim. Su dynamicke, prehladne natocene a choreografia pôsobi celkom kontaktne. Na druhej strane ma sklamala bitka v ktorej sa ucastni Johnny Trí Nguyễn a David Carradine uz tradicne nic nepredvedie. Zvysok filmu neriesim. Vôbec ma nebavil a pustal som si len bitky. Za tie davam jednu hviezdicku. ()

TERRORDROME

Začiatok celkom navnadil, bolo tam niekoľko dynamických bitiek slušnej kvality, čo je zvlášť u hovnometa Pyuna na potlesk. Lenže Pyun sa nezaprie a tak po svižnom úvode zabŕdne do bahna priblblej nudy kde na Hawaji sledujeme dve kravičky v plavkách a šviháckeho fotografa kungfistu čo sa okolo nich ochomieta. On aj divák počas filmu trpia opakovane opakovaným flashbackovým záberom, kde sa z tieňa vynára lebkovitý ksicht Davida Carradina s cigarou. Ten totiž šéfuje čínskej mafii a chce nejakú sošku draka. Keby sa tam furt len márovali, mohla to byť naozaj braková zábava, ale keď sa chce divákovi väčšinu stopáže zdochnúť nudou tak je to zas a znova na prd, drahý Albert! Finálny zápas s chlapom ktorého hlava vyzerá ako šikmooký citrón je potom opäť dosť dobrý, ale samotný záver nemtavý ako je u Pyuna zlým zvykom. Toto malo určite na viac, stačilo sa len nesrať a nechať evidentne schopných borcov proste rúbať sa celý čas. ()

MickeyStuma odpad!

Velmi ponurý akční snímek s bojovým uměním, který září svojí amatérčinou ať se jedná o cokoliv. Snad jen na ty zápasy se dá dívat, ale také to není zrovna zázrak. Stupidní dialogy hned ze začátku a herecké výkony jak z telenovel. Mickey Hardt mě také zrovna moc nenadchnul. A to bylo natočeno po roce 2000. Ono ani to exotické prostředí snímek nijak nenazdvihlo. Proboha, kde jsou ty staré dobré akční snímky s bojovým umění z přelomu 80. a 90. let? Zkrátka hrůza hrůzoucí. ()