Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladú gangsterku prepustia z väzenia, kam sa dostala za vreckové krádeže a pobodanie nožom, ktoré vzala na seba. Vracia sa späť domov k svojej rodine - otcovi a malému bratovi.
Otec s dcérou nevychádza a vôbec nie je nadšený z jej návratu. Ona mu nevie odpustiť, že sa v minulosti spíjal a bil mamu. Pod návalom problémov si otec a dcéra začnú pomaly hľadať k sebe cestu a zisťujú, akú silu má rodina. (badygorila)

(více)

Recenze (24)

radektejkal 

všechny recenze uživatele

Je vidět, že v Jižní Korei pěstuje nejen kvalitní rýže, ale také méně kvalitní emoční gangsterky. Fakt, že scénárista tenhle svůj nákyp, uvařil dle osvědčených receptů, asi není třeba dokládat. Nebo je to tím, že se mi jihokorejská gangsterská kuchyně jeví na jedno brdo? - ke stolování tu sice bylo nožů dost, chyběla však nějaká solidní vidlička. ()

Adrian 

všechny recenze uživatele

Pomaly odvíjajúca sa rodinná dráma s prvkami gangsterky, s dôrazom na vierohodnosť hereckých charakterov a precízne budovanú mozaiku vzájomných vzťahov - tak rodinných ako aj tých pomimo. Príchod mladej dievčiny z väzenia spustí lavínu udalostí, ktoré postupne na povrch vyplavia nevyriadané účty s bývalými kumpánmi ako i dlho úkryvané rodinné tajomstvo. Záverečné vyústenie príbehu môže niekomu pripadať ako príliš účelové a mierne nasilu vykonštruované, mne ale len umocnilo silný prežitok predchádzajúcich minút. Výsledkom je tak ďalšia brilatná, komorná juhokórejská dráma, ktorá citovo nevydiera, ale naopak - presvedčivo vťahuje do svojho sveta. ()

Reklama

tombac 

všechny recenze uživatele

Ve své nitěrné podstatě úchvatný film o lidských vztazích. Čistě natočený, bez rušivých elementů, jen s užitím jedné zpomalené sekvence, která má o to silnější dopad... Pomalu plynoucí, s dramatickou koncovkou, nijak znatelně nehrající na city, přesto velmi dojemný a osobní snímek, jenž hodně staví na vzájemné chemii mezi paličatou a vyspělou dcerou a pokorným otcem, kteří k sobě nelehce nacházejí cestu a uzavírají staré rány. Jako balzám na bolavou duši v něm působí scény s nesmírně milým a herecky zdatným malým klučičím třeštidlem, menší obdobou našeho Tomáše Holého, blahé paměti. Zkrátka excelentní komorní záležitost s visačkou made in South Korea. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Poctivě odvedená řemeslná práce v oblasti rodinné drama, na můj vkus až příliš sterilní a odsazená. Reálný, i když předem odhadnutelný, děj je vykonán sympaticky civilně hrajícími herci. Ani skoro žádná scéna (možná přivezení tatíka před holičství) není tak perfektní a výrazná, že si ji budu i za týden pamatovat. Ale celková atmosféra je příjemná a dostačující. 70 % ()

ivan_drago 

všechny recenze uživatele

Velmi zvolna se linoucí, ale o to silnější příběh jedné rodiny a její cesty k sobě, hutně okořeněný gangsterkou... Civilní, dojemné a naprosto uvěřitelné drama, podpořené hereckými výkony a krásnou Soo Ae... Vlna emocí, jakou film spustí už od "prvního hvizdu" je dechberoucí a atmosféra takového "tepla domova" rušená je jen hrdinčinou temnější minulostí a jejím dopadem na současnost... Krásný film ve všech aspektech.... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama