Rebecca prežíva pocit viny, pretože nechala doma svoju už postaršiu mamu a otca na vozíčku, v dôsledku čoho ich zabil unikajúci plyn. Presťahuje sa do letného rodičovského domčeka na brehu jazera Rushford Lake. Chce tu nájsť pokoj a útechu. Namiesto toho však narazí na sériu nadprirodzených udalostí končiacich záhadnými úmrtiami, ktoré útočia na jej už i tak dosť nahlodanú psychiku. Začne pátrať a v miestnej knižnici narazí na stopu. Každých 13 rokov sa z hlbín jazera vynárajú jeho obete aby si vyhliadli svoje nové obete. (beso74)

ricci.s

Poriadne rozťahaný horor, ktorému by nezaškodila kratšia stopáž. Bolo to strašne amatérske (masky katastrofálne), ale na druhej strane bol príbeh celkom zaujímavý a hlavná hrdinka znesiteľná. Duchárina to ani veľmi nebola, skôr by tomu pasoval prívlastok zombie. Spočiatku sa mi páčila hudba a spevavé sekvencie, ku koncu sa to všetko zmenilo na paródiu, čo ma naštvalo. Pustili tam totiž veselé tóny a zo zombíkov vypľúvajúcich vodu šiel smiech. Skôr neodporúčam. ()