Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh psychiatra, který se jako osobní lékař amerického prezidenta (jehož ve filmu nevidíme) stane terčem domácích i zahraničních tajných služeb. Doktor Schaefer je zprvu potěšen důležitým úkolem, kterým byl pověřen, ovšem postupně zjišťuje, že náročná starost o psychický stav hlavy státu mu znepříjemňuje soukromý život. Rozhodne se utéct před svými povinnostmi, skrývá se v modelové středostavovské rodině i mezi rockovými hudebníky, ale jeho pronásledovatelé jsou mu neustále v patách... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (3)

Lima 

všechny recenze uživatele

Pokus o parodii na špionážní filmy, který tak úplně nevyšel. Děj je dost zmatený a humor je mnohdy křečovitý. Ale pár výborných momentů tu přesto je. Tvůrci filmu se např. vtipně navážejí do problému, který tak všichni důvěrně známe. Psychiatr James Coburn říká jednomu z agentů :"Věřili byste tomu, že všichni mí pacienti nenávidí svoji telekomunikační společnost?". Ale jo, Jamesi Coburne, věřili. Náš Telecom, to by vydalo ne na jeden film, ale rovnou na celý seriál..... Hororový.....:o)) ()

otík 

všechny recenze uživatele

Kupodivu parodie na špionážní příběhy přinesla slušnou zábavu, trošku bych to přirovnal k Růžovému panteru. Příjemná hoďka a půl na víkendové odpoledne. ()

Reklama

Jonatthan 

všechny recenze uživatele

Docela nudná parodie na špionážní filmy. Mimochodem Coburn v šedesátých letech natočil takových ptákovin víc (např. oba díly Flinta) ()

Reklama

Reklama