Matissneun sekseu keurigo salang

• Jižní Korea 맛있는 섹스 그리고 사랑 (více)
Drama / Romantický / Pornografický
Jižní Korea, 2003, 90 min

Matty

Brutální protipól k cudným jihokorejským romancím, kde stěží natrefíte na jeden polibek. Ústřední pár tohoto snímku polibky ignoruje – jde rovnou na věc. Film, který nemá po několika souložích prakticky čím překvapit. Jeho stereotypnost nudí a otravuje. Splývání dvou pěkných mladých těl v roztodivných pozicích ledva maskuje abnormální dějovou dutost. Občasné sprosté „prokoitální“ a „postkoitální“ dialogy nic neřeší, o ničem nevypovídají a v okamžiku vypotřebování veškeré tvůrčí invence impotentního scénáristy film znenadání končí. Prachobyčejné soft porno. 40% ()

tombac

Před tímto snímkem jsem byl varován, že je to pitomost, takže jsem očekával něco ve stylu "prcičkovského" Sex is Zero. Ale Sweet Sex and Love se spíše blíží Lover a s lechtivou teenagerskou řachandou nemá pranic společného. Jeho nedostatkem je monotématičnost. Sice je na co koukat, jelikož tvůrci se s vyobrazením sexu nepárali (dá se mluvit o soft pornu) a aktéři mají pěkná těla, střídají polohy a praktiky, leč když v podstatě největší dějové skoky suplují vzájemné uspokojování rukou v jedoucím autobusu, či soulož na veřejných záchodcích, a konec je předem jasný, tak film už v druhé půlce trochu nudí. Ale pokud jste hlavně zvědavi na korejský film, který obsahuje asi tolik naturalistických sexuálních scén, co Green Chair a Lover dohromady, může vás Sweet Sex and Love uspokojit. ()

elea

Dívka, která je znuděna svým momentálním vztahem, si najde nového přítele a začne nový vztah. Začnou spolu bydlet, ale později už to není takové, jak to bývalo na začátku... Sweet Sex and Love, jak už název napovídá, je plný sexuálních scén, u kterých rozhodně nudit nebudete. :-) ()

vett

Největším překvapením pro mě byl Seong Su Kim, který hrál toho strašnýho slušňáka ve Full House, ale tady nahatý mi byl mnohem sympatičtější :D A jinak? No tak nějak o lásce bez lásky s příliš velkou dávkou sexu. Asi jsem poselství tohoto filmu nepochopila. ()