poster

Kadetka Kelly (TV film)

 • USA

  Cadet Kelly

 • Slovensko

  Kadetka Kelly

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2002, 96 min

Režie:

Larry Shaw

Scénář:

Gail Parent

Kamera:

Frank Byers

Hudba:

David Kitay

Producenti:

Kevin Lafferty

Scénografie:

Eric Fraser

Kostýmy:

Ruth Secord
(další profese)
 • ivishka
  **

  Přes očividnou naivitu snímku a nyní již zbytečný obrat a americký výmysl udělat z losera naprostou hvězdu. Bohužel Hilary Duff dostávala nabídky pouze z tohoto soudku teen filmů odpovídajícího jejímu tehdejšímu věku a naivnímu vzezření. I přes tu naivitu a podivnou zápletku se na to dalo dívat takže 2/5.(28.9.2012)

 • Marek1991
  *

  Vojenčina je pre mňa nezmysel a urobiť z toho film pre deti, tak to je kruté. Že je to naivné pochopíte po pár minútach. Po pravde neviem, čo aj deti na tom môžu vidieť, nie ešte dospelí. Treba k tomu silnejší žalúdok, je to detské po všetkých stránkach, no najmä trápne, tie jednotlivé scénky sú plné klišé a možno to bude pre mnohých ťažké dopozerať.(18.4.2013)

 • SOLOM.
  **

  Vezmeme-li v úvahu, že se Hilary Duff teprve rozehřívala ve své kariéře a fakt, že je to natočené pro cílovou skupinu 12+, nemůžeme se snad ani na tvůrce zlobit, že je to tak naivní, jak ve skutečnosti je. Nicméně na Hilary se pěkně dívá, je (byla) to pohledná holka a většina filmů, ve kterých se objevila je nehorázná romantická pruda – ovšem pak si zase nemůžeme stěžovat, že příběhy stojí za hovno. V tomto případě se dokonce uráčila i zašpinit od bahna, takže za tu změnu dávám jednu hvězdu navíc – ta druhá je samozřejmě pro samotnou hlavní hrdinku…(13.2.2019)

 • Ilicka
  **

  Byla jedna holka, která nesnášela roztleskávačky a hlavní rostleskávačce dělala samé naschvály. Pak nějakou dobu ony roztleskávačky pozorovala a zjistila, že roztleskávání není zase tak špatná věc a že by se taky ráda stala roztleskávačkou. Tak se dostane do týmu a vyhraje soutěž. Skoro. Akorát se to odehrává ve vojenské škole. Oddechovka k žehlení. Nic víc, nic míň.(16.9.2009)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +Hilary Duff a Shawn Ashmore -slabý scénář, otravné dialogy, po všech stránkách průměrné/// Hilary Duff zbožňuju a její filmy nejsou špatné. Tenhle se jim vlastně hodně podobá. Bohužel je na něm znát, že patří mezi ty ranné. Jeho největší problém je v tom, že je moc dětinský. Docela jsem měl problém ten film přežít, nebo vydržet až do konce. Není vyloženě špatnej, ale z jejích filmů je asi nejslabší a jak říkám, jsem na něj už starej. Alespoň mám z něj takovej divnej pocit./// Celkem 48%///(21.10.2008)

 • - Herec Shawn Ashmore musel kvůli roli navštěvovat tři měsíce vojenskou školu a také bral hodiny, kde se učil, jak má správně mluvit jako major kadetů. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace