poster

Kadetka Kelly (TV film)

 • USA

  Cadet Kelly

 • Slovensko

  Kadetka Kelly

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2002, 96 min

Režie:

Larry Shaw

Scénář:

Gail Parent

Kamera:

Frank Byers

Hudba:

David Kitay

Producenti:

Kevin Lafferty

Scénografie:

Eric Fraser

Kostýmy:

Ruth Secord
(další profese)
 • supo
  *

  Ze začátku to vypadalo na zajímavou komedii, která se ale posléze změnila v agitku. Aneb armáda nemusí být tak zlá, neboť tam najdete spoustu přátel a ti, co vás pérují to s vámi nakonec stejně myslí dobře jen je musíte lépe poznat. Hloupejší závěr, kdy se mladá vojanda smíří se svým otčímem tím, že zopakuje jeho úspěch ze 70. let, na který je patřičně hrdý, si lze jen těžko představit. Přesto za začátek dávám jednu hvězdu.(9.2.2008)

 • Marek1991
  *

  Vojenčina je pre mňa nezmysel a urobiť z toho film pre deti, tak to je kruté. Že je to naivné pochopíte po pár minútach. Po pravde neviem, čo aj deti na tom môžu vidieť, nie ešte dospelí. Treba k tomu silnejší žalúdok, je to detské po všetkých stránkach, no najmä trápne, tie jednotlivé scénky sú plné klišé a možno to bude pre mnohých ťažké dopozerať.(18.4.2013)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +Hilary Duff a Shawn Ashmore -slabý scénář, otravné dialogy, po všech stránkách průměrné/// Hilary Duff zbožňuju a její filmy nejsou špatné. Tenhle se jim vlastně hodně podobá. Bohužel je na něm znát, že patří mezi ty ranné. Jeho největší problém je v tom, že je moc dětinský. Docela jsem měl problém ten film přežít, nebo vydržet až do konce. Není vyloženě špatnej, ale z jejích filmů je asi nejslabší a jak říkám, jsem na něj už starej. Alespoň mám z něj takovej divnej pocit./// Celkem 48%///(21.10.2008)

 • Ilicka
  **

  Byla jedna holka, která nesnášela roztleskávačky a hlavní rostleskávačce dělala samé naschvály. Pak nějakou dobu ony roztleskávačky pozorovala a zjistila, že roztleskávání není zase tak špatná věc a že by se taky ráda stala roztleskávačkou. Tak se dostane do týmu a vyhraje soutěž. Skoro. Akorát se to odehrává ve vojenské škole. Oddechovka k žehlení. Nic víc, nic míň.(16.9.2009)

 • Malarkey
  **

  Nebyla to zas taková blbost, jak to ze začátku vypadalo. Hilary Duff si možná hrála na vyfintěnou barbínu, ale vojenský tábor jí vycepoval tak důraznou demagogií amerického nacionalismu, že se z ní okamžitě stala kadetka Kelly, a to bez větších problémů nastolilo řád v celém filmu. Z obyčejné barbíny, kterou sledovat o pár minut déle by mi možná šlehlo, se rázem stala statná bojovnice za svou vlast, která se stane tím nejlepším, co tahle vojenská akademie měla. Nebylo to tak hrozné, abych to nedokoukal do konce. Chvílemi jsem se i docela zasmál, jen co je pravda, ale i tak zůstavá fakt, že tento film opět vidět rozhodně nechci.(10.2.2008)

 • - Herec Shawn Ashmore musel kvůli roli navštěvovat tři měsíce vojenskou školu a také bral hodiny, kde se učil, jak má správně mluvit jako major kadetů. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace