poster

Anděl smrti

 • Kanada

  Lost Angel, The

 • slovenský

  Anjel smrti

Krimi / Thriller

Kanada / USA, 2005, 110 min

 • Terva
  *

  Jen se to třelo odpad.(1.4.2013)

 • nash.
  **

  Thriller s drsnou Alison Eastwoodovou, náboženskou mystikou a nečekanou pointou, který sice nepostrádá jistou temnou atmosféru, ale přesto se mu bohužel nepodařilo uniknout za hranice laciné béčkovosti, ať už vinou nenápadité režie a střihu, nevýrazné gradace nebo sadou tradičních klišé mezi nimiž nechybí ani zcela zbytečná erotická scéna.(18.4.2010)

 • SOLOM.
  **

  Alison je docela milá holka, ale na svého otce prostě nemá. Tento rádoby thriller se marně snaží po celou dobu navodit napětí, ale jaksi se to tvůrcům nepodařilo téměř ani na okamžik. Podobné zívačky bez pořádné atmosféry mě vždycky uspávají a přestože je zde mrtvol docela dost, tak divák pořádně nic neuvidí. Většinou už jen naaranžovanou mrtvolu a to ještě jen na pár sekund. Fandové EMO si zde však přijdou na své. Na jedno podívání to ještě jde, ale superkrimoška???(17.10.2011)

 • pfa
  ***

  Tajemnou atmosféru film bezesporu má, pointu možná nebude příliš těžké odhalit již daleko před koncem, ovšem tato kriminálka - jistě, tak trochu z druhé, možná i třetí vlny - jistě za nejedno shlédnutí určitě stojí. [6/1O] Takže nenechte se zmást. Řekl bych, že hodnocení 22%, vzhledem k žánru a jeho správného si zařazení, hrubě neodpovídá... (The Lost Angel, CAN, krimithriller)(15.7.2010)

 • Cival
  *

  Viděl jsem to těsně po genialitách Magma, Solární armageddon a Honzíkova cesta, takže vím, že zas TAKOVÁ sračka to není. :-)(22.3.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace