Venom

Venom

Thriller / Horor

USA, 2005, 85 min

Tenhle v podstatě už moderní slasher mne docela bavil, až překvapivě. Ono je na něm dobré, že si na nic moc nehraje, nedělůá ze sebe film něco co není ... postavy nejsou nesympatické. Je to hodně akční, pořád se něco děje, dobrá atmosféra a prostředí (lesy, močály apod.). Vraždy nejsou kdo ví co z dnešního pohledu, ale na svoji dobu jsou docela "odvázané" ... Jako je to tak mezi 2 a 3, ale protože sám film se předkládá divákovi jako zábavná jednohubka a nijak neprovokuje, tak tomu dávám 3/5 ...(20.2.2015)

• dezorz

celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze za to, ze sa k nam nedostanu mnohe drobne, zato zaujimave filmy. celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze, nastastie, aj zato, ze sa k nam dostane minimum kravin, ako je venom. neviem, ktora moznost je lepsia.(9.1.2006)

• POMO

Ešte viacej ako predvídateľnosť a otrepané klišé, tejto jednohubkovej vyvražďovačke ubližujú dementné scenáristické kľučky. Ale Agnes Bruckner v hlavnej role je na zjedenie, bažinaté lokácie majú niečo do seba a vizuálna stránka filmu je vysoko nad béčkovou latkou. Čím menej podobných filmov ste videli, tým viac sa vám bude páčiť tento. Ináč odporúčam dať prednosť nápaditejšiemu WRONG TURN.(23.12.2006)

• SOLOM.

Tenhle polobrak o tajemném voodoo a Mambo rituálu je plný žánrového klišé, okopírovaných scén a podprůměrných hereckých výkonů. Což o to, některé scény jsou opravdu lahodné divákově oku, ale proč nad nimi plesat, když si je tvůrci vypůjčili z jiných filmů? Navíc mi film připomínal spíše komedii, než abych se u něj měl třást strachy. Většina scén, kdy oživlý zombík někoho sejme je stejně přerušeno střihem, takže toho k vidění ani moc není. Pokud tedy nepočítám to švihání páčidlem a stupidní šablonovité chování postav. Tenhle kousek je skvělým adeptem, aby si jej všimla DVD edice a zařadila ho mezi svoje klenoty.(10.9.2010)

• Smileface

Žádné překvapení, prostě jen další špatně udělaný horror je na světě. Jaké jsou příznaky takovéto diagnózy? Zoufalé herecké výkony, nelogické situace, chaotický scénář, tupý konec, neschopnost vyvolat strach, stopáž pod 90 minut, dostatečné množství teen girls s velkýma balónkama a teen boyz s nagelovanou hlavou.(18.2.2006)