Venom

Venom

Thriller / Horor

USA, 2005, 85 min

• dezorz

celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze za to, ze sa k nam nedostanu mnohe drobne, zato zaujimave filmy. celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze, nastastie, aj zato, ze sa k nam dostane minimum kravin, ako je venom. neviem, ktora moznost je lepsia.(9.1.2006)

• castor

Gillespie si udělal před lety "jméno" svižným hororem I Know What You Did Last Summer, pro tentokráte to ale vypadá, že na režisérské křeslo může sednout vážně kdokoliv!! Béčkový hororový výplach, který má k překvapivosti hodně daleko (jediným přínosem je výběr lokací).. Takže nefunkční napětí + hluboké dekolty + jednotvárná akce = zase o pár hloupoučkých teenagerů méně!!(31.3.2007)

Nevyzeralo to vobec spatne, taky klasicky slasher horor. Mna film vobec nenudil a niektore sceny boli docela slusne, co sa tyka vrazdenia. Vyzor psychousa posadnuteho duchmi v podobe hadov bola roztomila a celkom sa im ta drzka podarila. Rozhodne to neni slaby film, ako tu dostal chabe hodnotenie od druhych uzivatelov.(5.6.2014)

• Milan25

Tak v temto rádoby hororu mě vůbec nic nepřekvapilo. Je to tak strašné klišé až to hezké není. Klasická zápletka teenage hororu: parta mladých (obvykle hezké dívky doplněné partou chlapíků) vyrážejí na nějaké (obvykle) opuštěné místečko (nejlépe daleko od civilazace), a pochopitelně se objeví zabiják (klasicky vybaven motorovkou, páčidlem, noži...). Tvůrci nečekaně nešetřili krví, ale i tak jsou způsoby zabíjení velice trapné, IQ hlavních postav se rovná IQ šumící trávy, a tak je divák spíš nadšen když je vidí umírat než aby je litoval. Jako vystřižený z učebnice je i závěr, zase přežila nejhezčí z dívek...(19.12.2006)

• SOLOM.

Tenhle polobrak o tajemném voodoo a Mambo rituálu je plný žánrového klišé, okopírovaných scén a podprůměrných hereckých výkonů. Což o to, některé scény jsou opravdu lahodné divákově oku, ale proč nad nimi plesat, když si je tvůrci vypůjčili z jiných filmů? Navíc mi film připomínal spíše komedii, než abych se u něj měl třást strachy. Většina scén, kdy oživlý zombík někoho sejme je stejně přerušeno střihem, takže toho k vidění ani moc není. Pokud tedy nepočítám to švihání páčidlem a stupidní šablonovité chování postav. Tenhle kousek je skvělým adeptem, aby si jej všimla DVD edice a zařadila ho mezi svoje klenoty.(10.9.2010)