Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • balone
  **

  Humor mi nějak nesedl, možná v době kdy mi bylo 15 a How High patřil mezi mé nejoblíbenější filmy by i tento serial lámal žebříček mé seriálové oblíbenosti. Takto je to už několikrát ohraný vtípek o černoších a jejich bílých sousedech, jen se známými tvářemi (legendami) hudební scény.(2.12.2009)

 • ChArLeNe
  ***

  Dosť slabý komediálny seriál (rovnako ako film How High). Od takýchto rappovích legiend som čakala niečo lepšie. No soundtrack je za 5*.(4.10.2013)

 • 4daPeace
  ***

  Verdikt: Legendarni clenove Wu-Tang Clanu v jejich vlastnim serialu - scenar = Method Man, produkce = Redman, herci = Method & Red. Fanousci rapu a podobnych filmu (napr. How High) muzou dat maximalne 3 hvezdicky, s prihlednutim to je jeste prumer, ostatni pujdou s hodnocenim nize.(1.3.2007)

 • Steve5cz
  ****

  Povinná "četba" pro všechny fanoušky Metha a Reda. Také černošský humor se mi líbí, proto hodnotím nadprůměrně.(23.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace