Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• balone

Humor mi nějak nesedl, možná v době kdy mi bylo 15 a How High patřil mezi mé nejoblíbenější filmy by i tento serial lámal žebříček mé seriálové oblíbenosti. Takto je to už několikrát ohraný vtípek o černoších a jejich bílých sousedech, jen se známými tvářemi (legendami) hudební scény.(2.12.2009)

Dosť slabý komediálny seriál (rovnako ako film How High). Od takýchto rappovích legiend som čakala niečo lepšie. No soundtrack je za 5*.(4.10.2013)

Verdikt: Legendarni clenove Wu-Tang Clanu v jejich vlastnim serialu - scenar = Method Man, produkce = Redman, herci = Method & Red. Fanousci rapu a podobnych filmu (napr. How High) muzou dat maximalne 3 hvezdicky, s prihlednutim to je jeste prumer, ostatni pujdou s hodnocenim nize.(1.3.2007)

Povinná "četba" pro všechny fanoušky Metha a Reda. Také černošský humor se mi líbí, proto hodnotím nadprůměrně.(23.1.2012)